EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

image
Tęsiant atvirų erdvių sezono renginius bei prisijungiant prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos" Prezidentūros Kolonų salėje vyko. Šventėje dalyvavo jaunieji Lietuvos literatai Arnas Ališauskas, Vytautas Stankus, Giedrė Kazlauskaitė, Paulius Norvila ir Aivaras Veiknys.
 
image
Tęsiant atvirų durų renginių ciklą, Vilniaus gyventojai ir svečiai kartu su aktyviais Lietuvos senjorais Prezidentūros Kolonų salėje dalyvavo šventiniame koncerte, skirtame Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai" Vilniaus bendrijos saviveiklos kolektyvai ir pagyvenusių žmonių poezijos ir romansų klubas „Elena" susirinkusiems svečiams dovanojo dainas, šokius, poeziją ir bendravimą.
 
image
Tęsiant atvirų erdvių sezoną, spalio 12 d., sekmadienį, 13 val., Prezidentūra visus vilniečius ir miesto svečius kviečia į atvirą renginį, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Prezidentūros Kolonų salėje aktyvūs Lietuvos senjorai kvies į koncertą, skirtą ne tik bendruomenės nariams, bet ir jaunajai kartai. Renginyje dalyvaus Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai" Vilniaus miesto bendrijos saviveiklos kolektyvai ir pagyvenusių žmonių poezijos ir romansų klubas „Elena".
 
image
Pradedant naują atvirų erdvių renginių ciklą, sekmadienį, Vilniaus gyventojai ir svečiai turėjo galimybę apžiūrėti kultūros paveldą - Prezidento rūmus ir jų vidinį kiemą bei pasiklausyti Tarptautinei muzikos dienai skirto jaunosios kartos Lietuvos talentų ir sostinės džiazo muzikantų kolektyvo koncerto. Po vasaros pertraukos, atvirų erdvių sezoną atidarė dainininkės Giedrės Kilčiauskienės, „Liūdnų slibinų" vokalisto Dominyko Vaitiekūno, Vilniaus džiazo orkestro, vadovaujamo Remigijaus Rančio bei meistriškumo stovyklos „AGATA Langai" jaunųjų muzikantų dainos.
 
image
Sekmadienį prasideda jau 6-asis Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas atvirų erdvių sezonas ir naujas visuomenei atvirų koncertų, parodų ir susitikimų Prezidentūroje ciklas. Rugsėjo 28 d., sekmadienį, 14 val., kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius vidiniame Prezidentūros kieme pasiklausyti Tarptautinei muzikos dienai skirto koncerto.
 
image

Sekmadienį (birželio 29 d.), 13 val. Prezidentūra kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į paskutinį atvirų erdvių sezono renginį. Prezidentūros kieme visiems susirinkusiems koncertuos Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestras iš Alytaus ir šoks merginų choreografinė grupė „Alemana" (vad. Lilija Bernatavičienė).

 
image
Jau antrus metus iš eilės Gatvės muzikos diena skambėjo ir Prezidentūros kieme. Prezidentūros kiemelyje koncertavo Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtiniai: bigbendas, akordeonų orkestras, akordeonų trio, folklorinis ansamblis, saksofonininkų ansamblis, liaudies instrumentų orkestras ir jaunių choras ,,Cantica".
 
image
Pirmąjį gegužės mėnesio sekmadienį Prezidentūroje vyko Motinos dienai skirtas koncertas „Šokio puokštė mamai". Šventinę programą „Judesy pražystant" parengė Vilniaus kolegijos studentai, absolventai ir jų vadovaujami kolektyvai.
 
image
Verbų sekmadienį Prezidentūroje vyko šeimų popietė „Šv. Velykų belaukiant". Lietuvos nacionalinio muziejaus organizuojamas edukacinis užsiėmimas buvo skirtas didžiosios krikščionių šventės - Velykų - papročiams ir tradicijoms.
 
image

Sekmadienį, balandžio 13 d., 13 val., Prezidentūra visus vilniečius ir miesto svečius kviečia į šeimų popietę „Šv. Velykų belaukiant". Lietuvos nacionalinio muziejaus organizuojamas edukacinis užsiėmimas skiriamas didžiosios krikščionių šventės - Velykų - papročiams ir tradicijoms.

 
Informacija atnaujinta: 2014-11-20 18:34

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80410322

Šiandien apsilankė: 6283

Dabar naršo: 123

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.