EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė klausėsi Prezidentūroje surengto Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirto šventinio koncerto. Šis koncertas - vienas iš tradicinių atvirų erdvių renginių Prezidento rūmuose. Klausytojams koncertavo Panevėžio rajono Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos varinių dūdų orkestras ,,Aukštyn" (meno vadovas Remigijus Vilys).

 
image

Kovo 11 d., 14 val. Prezidentūra kviečia į šventinį renginį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimui. Klausytojams koncertuos Panevėžio rajono Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos varinių dūdų orkestras ,,Aukštyn" (meno vadovas Remigijus Vilys). Orkestrui diriguos svečiai dirigentai Stevenas Legge iš Didžiosios Britanijos ir Pietas Visseris iš Nyderlandų, kūrinius atliks dainininkai Povilas Meškėla ir Ovidijus Astrauskas.

 
image

Itin retus gotikinius koklius, buities daiktus, indus, aprangos detales, batų kolekciją galėjo pamatyti vilniečiai ir miesto svečiai šiandien apsilankę parodos „Pamirštasis Vilnius. Iš Prezidentūros erdvių istorijos" atidaryme Prezidentūroje. Jos metu paskaitą apie šios Vilniaus senamiesčio dalies istoriją ir atliktus archeologinius kasinėjimus skaitė archeologas Kęstutis Katelynas.

 
image

Tęsiant atvirų erdvių renginius Prezidentūroje, šį šeštadienį (sausio 18 d.), 13 val., bus atverta paroda „Pamirštasis Vilnius. Iš Prezidentūros erdvių istorijos". Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pasiklausyti ir archeologo Kęstučio Katalyno skaitomos paskaitos. Parodos ekspozicijoje bus pristatomi vertingiausi archeologiniai radiniai, po 1995-2008 m. atliktų rūmų teritorijos archeologinių kompleksinių tyrinėjimų perduoti Lietuvos nacionaliniam muziejui.

 
image

Netikėtai aranžuotos lietuvių liaudies dainos ir visiškai nauji savos kūrybos kūriniai šiandien skambėjo į Prezidentūros kiemą užsukusiems vilniečiams ir miesto svečiams. Renginį „Pagauk savo aitvarą" klausytojams dovanojo Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijanti asociacija AGATA. Šiuo projektu asociacija siekia atkreipti dėmesį į talentingus jaunus muzikos atlikėjus, padėti jiems atskleisti save ir sulaukti pripažinimo, pagauti savo sėkmę.

 
image
Prezidentūros kiemo vartai ir vėl atviri renginiams bei vilniečiams ir miesto svečiams. Sekmadienį, rugsėjo 15d., 15val., vyks atviras jaunųjų Lietuvos atlikėjų koncertas „Pagauk savo aitvarą". Nemokamą renginį vilniečiams ir miesto svečiams organizuoja Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijanti asociacija AGATA. Lietuvos Respublikos Prezidentūra pradeda jau penktąjį atvirų erdvių sezoną.
 
image
Vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems apžiūrėti Prezidento rūmus ir susipažinti su Prezidento institucijos veikla, ir toliau nuolat rengiamos nemokamos ekskursijos. Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai proga ekskursijos Prezidento rūmuose vyksta ir anglų kalba. Ekskursijos organizuojamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Be to, nuo penktadienio, rugpjūčio 9 d., iki rugpjūčio 23 d. Prezidento rūmuose bus galima apžiūrėti ir Suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos modelį, kuris leis įsivaizduoti, kaip iš tiesų atrodo SGD terminalas.
 
image

Į kultūros ir meno festivalį „Kultūros naktis" įsijungusi Prezidentūra vakar miesto svečius bei vilniečius kvietė apsilankyti spektaklyje. Prezidentūros kieme buvo rodomas Tbilisio Vaso Abašidzės muzikos ir dramos teatro choreografinis spektaklis „Karmen".

 
image

Jau antrus metus iš eilės į kultūros ir meno festivalį „Kultūros naktis" įsijungianti Prezidentūra šiandien vėl atkelia kiemo vartus ir miesto svečius bei vilniečius kviečia apsilankyti spektaklyje. Naktį iš liepos 5 į 6 dieną, 23.00 ir 01.00 val., Prezidentūros kieme bus rodomas Tbilisio Vaso Abašidzės muzikos ir dramos teatro choreografinis spektaklis „Karmen".

 
image

Nuo šiandien Prezidentūra vėl kviečia visus vilniečius ir miesto svečius apsilankyti naujojo sezono atvirų erdvių renginiuose. Pirmą kartą Prezidentūros kiemo vartai buvo atverti ir Gatvės muzikos šventei. Čia koncertavo Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai. Skambėjo tik a cappella atliekami lietuvių liaudies, klasikinės muzikos ir džiazo kūriniai.

 
Informacija atnaujinta: 2014-11-20 18:34

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131545

Šiandien apsilankė: 1253

Dabar naršo: 105

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.