EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

image

Kaip ir kasmet, Prezidentūra visus vilniečius ir miesto svečius kviečia apsilankyti naujojo sezono atvirų erdvių renginiuose. Šiemet pirmą kartą Prezidentūros kiemo vartai atveriami Gatvės muzikos šventei. Šeštadienį, gegužės 18 d., nuo 13 val. čia koncertuos Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai. Skambės tik a cappella atliekami lietuvių liaudies, klasikinės muzikos ir džiazo kūriniai.

 
image
Tęsiant Atvirų erdvių renginius, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Prezidentūroje įvyko valstybinio choro „Vilnius" koncertas.
 
image

Prezidentūroje vaikus ir jų tėvelius į popietę pakvietė meilę knygai ir skaitymui skatinanti nuotaikinga, dinamiška ir interaktyvi skaitymo balsu ir muzikos pamoka ikimokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams ir vaikučių tėveliams „Pasakų traukinys".

 
image

Prezidentūros vidiniame kieme vyko nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Prieš Kalėdas stengiamės padėti šalia esančiam, stokojančiam pagalbos. Nevyriausybinės organizacijos dirba, aukoja savo laiką, finansinius resursus ir dalinasi gerumu visus metus. Dėkoju joms. O mums visiems linkiu nepamiršti, kad gerumo, atjautos niekada nėra per daug. Matykime šalia esantį žmogų, išgirskime ir supraskime jį. Kviečiu visus dalintis šiuo gražiu Kalėdų laukimo laikotarpiu. Pabandykime sukurti mažus ar didelius stebuklus visiems, kam jų reikia", - sakė šalies vadovė.

 
image

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms Prezidentūroje šiandien buvo atidarytos Kalėdinės dirbtuvės. Tautodailininkų padedami vilniečiai ir miesto svečiai patys kūrė savo šiaudinius Kalėdų eglutės papuošalus. Kūrybinės popietės metu tautodailininkės Marija Liugienė ir Danutė Norvaišienė taip pat pasakojo apie Advento laikotarpio tradicijas ir papročius.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos" ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis. Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!
 
image
Tęsiant Atvirų erdvių renginius, sekmadienį Prezidentūros kieme vyko Savicko suaugusiųjų dailės mokyklos pleneras (tapymas iš natūros gamtoje). Dailės mokyklos absolventai tapė lauke ir bendravo su lankytojais, kurie ir patys išbandė tapymą gryname ore.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, tęsiant atvirų erdvių renginius, vilniečiams ir miesto svečiams grojo Lietuvos kariuomenės orkestras. Majoro Egidijaus Ališausko vadovaujamas Lietuvos kariuomenės orkestras atliko Lietuvos ir pasaulio kompozitorių populiarią orkestrinę, originalią šiuolaikinę muziką bei klasikinių kūrinių aranžuotes.

 
image
Kaip ir kasmet, rudenį Prezidentūra vėl kviečia visus vilniečius ir miesto svečius apsilankyti atvirų erdvių renginiuose. Šį sezoną Jūsų lauks koncertai, šokių pamokos, sportiniai užsiėmimai, meno kūrinių paroLietuvos kariuomenės orkestro koncertasdos ir visų jau pamėgtos ekskursijos po Prezidentūrą.
 
image

Tęsiant atvirų erdvių renginius Lietuvos Respublikos Prezidentūros vidiniame kieme šurmuliavo vaikų ir jaunimo folkloro šventė „Saulytė". „Jaunimas - tradicijos tęstinumo garantas. Daugybė dalyvaujančių, šokančių, grojančių ir dainuojančių jaunų žmonių - geriausias įrodymas, kad tėvų dainos, šokiai bei papročiai jau tapo Jūsų savastimi", - sveikinime „Saulytei" pabrėžia Prezidentė.

 
Informacija atnaujinta: 2014-11-20 18:34

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79130976

Šiandien apsilankė: 684

Dabar naršo: 120

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.