EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

image
Tęsiant atvirų erdvių renginius, Lietuvos Respublikos Prezidentūros vidiniame kieme įvyko visiems atvira sporto šventė. Sekmadienio popietę lietaus nepabūgę lankytojai žaidė įvairius sportinius žaidimus, rungtyniavo tarpusavyje, o drąsiausi išbandė ir originalesnių užsiėmimų - vaikščiojo kojūkais ar čiuožinėjo „vasaros slidėmis".
 
image
Sekmadienio popietę Prezidentūra Lietuvos žmones ir šalies svečius pakvietė į atvirą, kartu su Vilniaus etninės kultūros centru organizuotą renginį „Velykų belaukiant...". Artėjančių Velykų nuotaiką kūrė rašytojai, tautodailininkai ir muzikantai. Visi apsilankiusieji šventėje turėjo galimybę ne tik daugiau sužinoti apie Velykų tradicijas, bet ir paklausyti lietuvių liaudies dainų.
 
image
Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių visuomenei renginius, pakvietė vaikus ir jų tėvelius sekmadienio popietę atvykti į Prezidento rūmų Kolonų salę, kurioje buvo rodomas spektaklis vaikams „Elenytė ir trigalvis". Tai teatro „Žalia varna" etnokultūros programos spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką, skirtas ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams.
 
image
Tęsdama Atvirų erdvių renginius, Prezidentūra miesto gyventojus ir svečius pakvietė į naujos parodos atidarymą. Sekmadienio popietę Kolonų salėje buvo pristatyta paroda „Lugano ežero pakrančių menininkų palikimas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje".
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo renginiuose, kuriais pradedamas naujas jau trečiasis atvirų Prezidentūros erdvių sezonas. Šalies vadovė pabrėžė, kad kasmet atveriamos Prezidentūros erdvės prisideda prie atviresnės visuomenės kūrimo. Prezidentės teigimu, didėjantis žmonių susidomėjimas šiais renginiais parodo, kad šalies gyventojai patys tampa atviresni juos supančiai aplinkai, plečia interesų ratą ir mielai semiasi naujų žinių.
 
image
Sekmadienio popietę visi norintieji turėjo galimybę vidiniame Prezidentūros kieme architektūros paveldo apsuptyje pasiklausyti muzikos. Vilniečiams ir miesto svečiams koncertavo Lietuvos kariuomenės orkestras (orkestro vyr. dirigentas kapitonas Egidijus Ališauskas).
 
image
Sekmadienį į Prezidentūros rūmų Kolonų salę pažiūrėti Elfų teatro muzikinę pasaką „Skudurinės Onutės pasakaitės" buvo pakviesti vaikai ir jų tėveliai. Muzikinė pasaka, skirta mažiesiems žiūrovams, pastatyta pagal Džonio Griuelo pasaką apie Skudurinę Onutę - nepaprastą lėlę, kurios vatinė širdelė pilna išminties, o saldaininė širdelė kupina gerumo ir meilės.
 
image
Sekmadienio popietę Prezidentūroje vyko nemokamas valstybinio choro „Vilnius" koncertas, skirtas moterų kūrybai. Koncerte-pasveikinime „Moterys - menininkės" skambėjo choro „Vilnius" atliekami žymių lietuvių ir pasaulio moterų kompozitorių kūriniai.
 
image
Sekmadienio popietę Prezidentūroje Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija" pristatė pasaulio tautų muzikos programą „Keliaukime kartu su muzika po Žemės rutulį". Ši programa Vilniuje skambėjo pirmą kartą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė klausėsi II-ojo respublikinio jaunųjų neįgalių muzikos atlikėjų konkurso-festivalio "Perliukai" laureatų koncerto. Sekmadienio popietę Prezidentūroje vykusiame nemokamame koncerte muzikavo gabūs vaikai ir jaunuoliai - Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus ir Klaipėdos zoninių konkursų nugalėtojai.
 
Informacija atnaujinta: 2014-11-20 18:34

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79130918

Šiandien apsilankė: 626

Dabar naršo: 118

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.