EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

Prezidentė kviečia dalintis gerumu visus metus

Sekmadienis, gruodžio 9 d. (Vilnius). Prezidentūros vidiniame kieme vyko nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  

„Prieš Kalėdas stengiamės padėti šalia esančiam, stokojančiam pagalbos. Nevyriausybinės organizacijos dirba, aukoja savo laiką, finansinius resursus ir dalinasi gerumu visus metus. Dėkoju joms. O mums visiems linkiu nepamiršti, kad gerumo, atjautos niekada nėra per daug. Matykime šalia esantį žmogų, išgirskime ir supraskime jį. Kviečiu visus dalintis šiuo gražiu Kalėdų laukimo laikotarpiu. Pabandykime sukurti mažus ar didelius stebuklus visiems, kam jų reikia", - sakė šalies vadovė.

  

Šiemet mugėje pagalbos vieni kitiems projektus pristatė beveik 40 nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos.

  

Mugėje lankytojai įsigijo rankų darbo kalėdinių dovanų, suvenyrų ir vaišinosi meduoliais, puodeliu arbatos ar karštos sriubos. Besidomintieji galėjo gauti išsamios informacijos apie nevyriausybinių organizacijų tikslus, galimybę paremti ar prisidėti prie jų veiklos.

Gautas lėšas organizacijos skirs iš anksto pasirinktiems projektams ir veikloms įgyvendinti. Surinktos lėšos kasmet padeda sukurti gražesnes Kalėdas nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, nelaimių ištiktiems žmonėms.

  

Mugės lankytojams koncertavo folkloro ir laisvosios muzikos grupė „ByTikZyz", Vilniaus miesto bendruomenių ansambliai „Vaivorykštė" ir „Versmė".

  

Renginį užbaigė gyvo garso koncertas, kuriame savo pasirodymus surengė „Biplan", Jurgis ir Erika Didžiuliai, Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai", Sasha Song, Markas Palubenka, Monika Linkytė ir kiti.

Prezidentės spaudos tarnyba
Informacija atnaujinta: 2012-12-10 10:25

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347416

Šiandien apsilankė: 1866

Dabar naršo: 108

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.