EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

Prezidentė: Padėdami vieni kitiems kuriame geresnę Lietuvą

Sekmadienis, gruodžio 5 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Prezidentūros kiemelyje vykusioje kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų (NVO) labdaros projektų mugėje, įsigijo vaikų ir neįgaliųjų pagamintų rankų darbo kalėdinių suvenyrų ir pakvietė visus šalies gyventojus padėti sukurti gražesnes Kalėdas tiems, kas jų susikurti negali.


„Tai, ką daro į nevyriausybines organizacijas susibūrę žmonės - neįkainojama. Savanorių ir pagalbos vieni kitiems idėjų gausa rodo, kad Lietuvos žmonės supranta atsakomybę už savo artimą, už savo krašto žmones ir už savo valstybę. Šiandien minima Tarptautinė savanorystės diena, 2011-ieji paskelbti Europos savanoriškos veiklos metais. Padėdami vieni kitiems, dalindamiesi tuo, ką turime, prisijungdami prie savo laiką ir sugebėjimus savanorystei skiriančių žmonių, kuriame ne tik gražesnes Kalėdas, kuriame geresnę Lietuvą ir pasaulį", - sakė Prezidentė.

 

Mugėje savo projektus pristatė ir padėti nepasiturinčioms šeimoms, žmonėms su negalia, vienišiems seneliams ir vaikams, nuo smurto nukentėjusioms moterims, gausioms šeimynoms, krizes išgyvenantiems žmonėms kvietė 21 NVO - Maltos ordino pagalbos tarnyba, labdaros ir paramos fondai - „Maisto bankas", „Dienvidis", „Mūsų fondas", sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis", draugija „SOS vaikų kaimas", Lietuvos „Caritas", VŠĮ „Vaikai - visuomenės dalis", „Mažoji guboja", „Acto Catholica Patria", Lietuvos skautija, Palaimintojo Jurgio Matulaičio socialinis centras, Raudonojo Kryžiaus draugija, Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centras, Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga, Bernardinų bendruomenė, Jaunimo psichologinės pagalbos centras, asociacija „JCI sostinė", Gausių šeimų asiociacija, Dingusių žmonių šeimų paramos centras.

 

 

Kalėdinį koncertą dovanojo nacionalinis neįgaliųjų orkestras „Spalvų muzika", dainininkė Veronika Povilionienė, šv. Jonų bažnyčios Gospel choristai, Neringa ir „Tele bim bam" dainininkai, choras „Ažuoliukas". Renginį vedė aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

Prezidentės spaudos tarnyba

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77291116

Šiandien apsilankė: 5220

Dabar naršo: 419

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.