EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba „Gazelė 2013“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje

   Gerbiami Lietuvos verslo lyderiai,

 

   jau dešimt metų vykstantys „Gazelės" apdovanojimai buria pažangią smulkiojo ir vidutinio verslo bendruomenę. Jos nariai nuolat mokosi, ieško laiminčių sprendimų ir tampa Lietuvos verslo šviesuliais. 

   Jūs įnešate gyvybės savo regionams, įdarbindami žmones, tvarkydami aplinką, mokėdami mokesčius, remdami visuomenines iniciatyvas.
   Sėkmės istorijos iš visų Lietuvos regionų - puikiausias įrodymas, kad šalyje yra vietos asmeninei iniciatyvai, yra darbo ir galimybių užsidirbti.

   Statistika rodo, kad Lietuvos ekonomika atsigavo ir stabiliai auga. Už šį rezultatą turime būti dėkingi būtent sumaniems ir atkakliems verslininkams, įmonių darbuotojams. 

   Gerindami bendrą mūsų šalies ekonomikos padėtį, negalime pamiršti tų, kurių statistikos rodikliai ne tokie įspūdingi.    Kviečiu visus verslininkus dalytis savo sėkme ir patirtimi, ypatingą dėmesį skiriant jaunimui, jo mokymui, suteikiant galimybę įgytas žinias pritaikyti praktikoje. Būtent šie kūrybingi ir iniciatyvūs jauni žmonės kurs mūsų šalies ateitį. 
   Mes turime ambicijų ir galimybių tapti klestinčia valstybe. Čia svarbus verslininkų indėlis ir gebėjimas dirbti išvien su ja. 
   Valdžios institucijos taip pat turi atlikti savo užduotis, kurdamos skaidrią ir stabilią verslo aplinką. 
   Kad verslininkai galėtų visas jėgas atiduoti savo darbui, užuot švaistę jas sparčiai keičiamų įstatymų ir taisyklių aiškinimuisi. 
   Vis dar pasitaikantis valdžios išlaidavimas, nepagrįsti mokesčiai ir ne visiems vienodos verslo sąlygos gali pribaigti net ir atkakliausias „gazeles". Nekalbant apie tai, kad pertekliniai reikalavimai didina verslo išlaidas, mažina jo konkurencingumą ir, galiausiai, augina kainas vartotojams.

 

   Gerbiamieji „Gazelių" laureatai,

 

   sveikinu Jus su sėkme! Esate vedliai, drąsinantys Lietuvos ekonomikos ateitį. Patys įtikėję skaidriu, socialiai atsakingu ir laiminčiu verslu, tapkite tvirtais savo regionų verslo lyderiais. Kurkite savo ir visos Lietuvos gerovę.

2014-01-31, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė
Informacija atnaujinta: 2014-01-31 12:45

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347948

Šiandien apsilankė: 2398

Dabar naršo: 592

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.