EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Investuotojų Forumo apdovanojimų dalyviams

   Gerbiami investuotojai, renginio svečiai,

 

   šį vakarą susirinkome pasidžiaugti tuo, kad per pastaruosius metus Lietuva ir investuotojai suformavo tvirtą ir laiminčią komandą. 

   Įleisdami čia šaknis, investuotojai įdarbina mūsų šalies gyventojus, stiprina verslo kultūrą ir kilsteli socialinės atsakomybės kartelę. Lietuva jiems gali pasiūlyti vieną perspektyviausių Europos Sąjungos ekonomikų, saugią ir patrauklią aplinką bei kvalifikuotą darbštų personalą.
   Per kelerius metus padarėme didelę pažangą: pagal verslo sąlygas „Doing Business" reitinge pakilome į 17 vietą pasaulyje. Esame tarp Skandinavijos šalių bei lyderiai Vidurio ir Rytų Europoje.
   Augantį Lietuvos ir investuotojų tarpusavio pasitikėjimą geriausiai liudija besiplečianti investicijų į Lietuvą kilmės geografija, sritys ir mastai. Mūsų šalies kontūrai tampa vis ryškesni patrauklių investuoti šalių žemėlapyje.
   Tikiuosi, kad Lietuvos ir investuotojų komanda ir toliau išlaikys versle taip svarbų abipusį pasitikėjimą ir kels sau vis ambicingesnius tikslus.
   Dar ne visą investicijų potencialą išnaudojo Lietuvos regionai ir atskiri sektoriai. Būtina patiems identifikuoti regionų pranašumus ir skatinti investicijų atėjimą.
   Lietuvos nacionalinės ir vietos valdžios institucijos turi įsiklausyti į investuotojų poreikius kiekvienu konkrečiu atveju, taisyti darbo santykių reglamentavimą ir paskatinti švietimo įstaigas jaunimą ruošti jo laukiančiam gerai apmokamam darbui.
   Lietuvos ir investuotojų tikslai sutampa. Mes siekiame kurti skaidrią, pažangią, sąžiningu ir sumaniu darbu pagrįstą ekonomikos sėkmės istoriją, paženklintą lietuviškos kokybės ženklu. Todėl kviečiu ir toliau dirbti vienoje komandoje.

   Linkiu Jums sėkmės!

 

2014-03-14, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė
Informacija atnaujinta: 2014-03-14 17:18

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79350681

Šiandien apsilankė: 5131

Dabar naršo: 421

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.