EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Mieli Lietuvos žmonės, brangūs šios ceremonijos dalyviai, virš mūsų galvų pakilusios vėliavos darkart sujungė mus į vieną tautą ir vieną valstybę - Lietuvą. Į mūsų visų Tėvynę. Mūsų trispalvė - ne tik valstybės, bet ir kiekvieno jos piliečio simbolis. Tai ženklas, kuris mus sujungia bendriems tikslams ir skatina vienybės jausmą. Tai trys spalvos, reiškiančios mūsų tapatybę ir savitumą. Mūsų namus ir mūsų gyvenimą.
 
image
Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien apdovanojame tuos, kurių širdyse ir darbuose Lietuvai skirta šventa vieta. Savo gyvenimais jie liudija nenuginčijamą tiesą: Lietuva yra brangi, nes vienintelė. Ji suteikia pagrindą būti išskirtiniems ir ypatingiems. Apibrėžia, kas buvome, esame ir norime būti. Lietuva - tai dovana būti savimi ir galimybė kurti ateitį.Šios dienos herojai gali paliudyti - dėl Lietuvos skauda, dėl Lietuvos gali būti neramu.Tačiau ja niekada nevalia nusivilti ir nuleisti rankų. Nes kas, jei ne mes, esame atsakingi už Tėvynės likimą?
 
Mieli ceremonijos dalyviai, Birželio 14-oji kiekvienais metais mūsų tautai reiškia ir skausmą, ir viltį. Pagerbiame okupacijos ir genocido aukas, prisimename Lietuvos žmones naikinusias sovietmečio represijas, tačiau kartu viliamės daugiau niekada neprarasti laisvės. Tikimės, kad šiandieniniame pasaulyje ji išliks kaip svarbiausia ir neginčijama vertybė.
 
image
Gerbiamieji kariai ir šventės svečiai, šiandien sveikiname jubiliejinę, trisdešimtąją Lietuvos bazinių karinių mokymų laidą. Taip pat didžiuojamės aštuonioliktąja karių savanorių laida. Jūs priėmėte teisingą ir garbingą sprendimą - negailint jėgų tarnauti Lietuvai. Esate atsakingi laisvę mylinčios tautos vaikai, kuriems mes patikime Tėvynės sargybą. Sąžinė, pareigingumas ir garbės supratimas subręsta kartose, šeimose, išugdomi geru auklėjimu ir tvirta asmenine valia.
 
Gerbiami Tėvynės gynėjai, mieli šventės dalyviai, šiandien mes vėl susirinkome pademonstruoti galingiausią Lietuvos ginklą - vienybę. Kariuomenės ir visuomenės, visų Lietuvoje gyvenančių tautų, visų kartų vienybę. Lietuvos ir jos sąjungininkų bendrystę. Nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iki pokario partizanų, nuo Baltijos kelio iki mūsų narystės NATO ir Europos Sąjungoje, esame nepriklausomi, gerbiami ir stiprūs, nes esame vieningi.
 

Ponios ir ponai, gerbiami konferencijos svečiai ir dalyviai internetu, dviejų inovatyvių valstybių atstovai šiandien susitinka Vilniuje. Jungtinės Valstijos - pasaulyje pripažintas inovacijų lyderis ir Lietuva - ambicinga, kūrybinga ir darbšti naujokė inovacijų pasaulyje. Esu tikra, kad Jungtinės Valstijos ir Lietuva gali daug ką pasiūlyti viena kitai bendradarbiaudamos inovacinėje veikloje. Daug Lietuvos įmonių jau įrodė esančios pažangios novatorės.

 
image
Mieli Lietuvos žmonės, gerbiamieji Seimo nariai, šiandien visi esame liudininkai, koks teisingas buvo prieš dešimt metų Lietuvos padarytas istorinis sprendimas - būti Europos Sąjungoje. Tikriausiai visi prisimename tą pakilų jausmą, kai tapome Europos Sąjungos nariais ir mūsų vėliava suplevėsavo šalia kitų Europos valstybių vėliavų. Prisimename ir prieš tai vykusį referendumą. Kai puošdami namus ir gatves lietuviškomis trispalvėmis ir Europos Sąjungos vėliavomis didžiavomės, kad patys sprendžiame savo šalies likimą.
 
Gerbiami Lietuvos ledo ritulio komandos žaidėjai, treneriai, vadovai, rėmėjai, nuoširdžiai sveikinu Lietuvos ledo ritulio rinktinę iškovojus bronzos medalius Pasaulio ledo ritulio I (pirmojo) diviziono B grupės čempionate. Lietuvos ledo ritulio rinktinės iškovotas medalis - tai ne tik įsimintinas asmeninis kiekvieno žaidėjo laimėjimas, bet ir didžiulė šios sporto šakos sėkmė, pradžiuginusi visus ledo ritulio gerbėjus Lietuvoje.
 
Gerbiami akademinės bendruomenės nariai, šiandien pagerbdami geriausių mokslinių disertacijų autorius, mes įteikiame dovaną ir Lietuvos ateičiai. Lietuvos ateitis - pažangi valstybė, kurios pagrindiniai varikliai yra mokslas, inovacijos ir išsilavinę žmonės. Visose šiose srityse Jūs, jaunieji mokslininkai, jau pasiekėte įspūdingą pergalę - tapote geriausiais disertacijų autoriais.
 
image
Mieli suvalkiečiai, džiaugiuosi šiandien būdama kartu su Jumis - ypatingame Lietuvos krašte, kuriame labai simboliškai mūsų kultūros ir istorijos dvasia susijungia su europietiškomis vertybėmis. Jūsų regiono geografinė padėtis lėmė, kad tapote Lietuvos vartais į Vakarų Europą. Būtent Jūsų kraštą daugelis užsienio svečių ir turistų pamato patį pirmąjį.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 33 34 35 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960972

Šiandien apsilankė: 1208

Dabar naršo: 113

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.