EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image

Sveikinu Jus, gausiai susirinkusius Vilniuje. Tai patvirtina, kad mus sieja ne tik Baltijos jūra, bet ir bendros problemos, bendri iššūkiai ir, neabejoju, bendra sėkmė! Susirinkę tokiu aukštu lygiu, galėsime ne tik išryškinti ir aptarti problemas, bet ir priimti reikiamus sprendimus, kurių atidėlioti negalime.

 
image

Man labai malonu matyti tiek daug Jūsų čia susirinkusių. Tai geras ženklas, kad ir sunkiais laikais nenuleidžiate rankų, turite idėjų ir noro jas įgyvendinti. Būtent smulkusis ir vidutinis verslas daugelyje Europos šalių yra ekonomikos varomoji jėga ir svarbus darbo vietų kūrėjas. Lietuva - ne išimtis. Nuo to, kaip sugebėsime atgaivinti ir paskatinti individualias verslo iniciatyvas, priklausys, kaip greitai mūsų ekonomika atsigaus ir galėsime užtikrinti tolesnę ūkio plėtrą.

 
Nuo 2008 metų Jūsų organizuojamas „Vilties bėgimas" - akcija onkologijos centro veiklai Klaipėdoje remti - sutraukia vis daugiau dalyvių. Tai raiškus pilietiškumo pavyzdys visiems, padedantis geriau suprasti, kokia tai rimta problema ir kaip svarbu atrasti veiksmingų būdų jai spręsti.
 
image

Šią kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną mes susirinkome, kad pagerbtume partizanus, iškilius kovotojus, Lietuvos karius. Valstybė ir kariuomenė - neatsiejamos sąvokos. Kuriantis valstybei, atsiranda būtinybė ginti ją nuo priešų. Lietuva jau Mindaugo, Gedimino, Vytauto ir kitų valdovų - to meto žymių karvedžių - rūpesčiu išugdė vieną galingiausių kariuomenių Europoje. Savo protėvių kovos dvasia mes didžiuojamės ir šiandien.

 
image

Nuoširdžiai sveikinu visus Jus, susirinkusius į šį jaunimo renginį Vilniuje. Džiaugiuosi, kad jauni žmonės kelia Baltijos jūros regiono plėtros perspektyvas, aktualizuoja esamas problemas ir aktyviai prisideda kuriant stabilią platformą ilgalaikiam bendradarbiavimui ir savo interesų gynimui.

 
image
Širdingai sveikinu Jus visus Latvijos nacionalinės dienos proga. Jau dvidešimt metų gyvename atkūrę savo laisvas ir demokratiškas valstybes, o greta esame ištisus amžius. Kartu kūrėme papročius ir tradicijas, dainas ir dainų šventes. Drauge statėme ir gynėme savo miestus ir kaimus, savo valstybes.
 
image

Džiaugiuosi galėdama Jus širdingai pasveikinti. Šiandien, Motinos dienos proga, Jūs apdovanojamos už tai, kad užauginote gražų būrį vaikų, išauklėjote juos dorais žmonėmis ir piliečiais, gerbiančiais savo tėvus, mylinčiais Tėvynę ir atjaučiančiais savo artimą. Nuoširdžiai Jums dėkoju už Jūsų kantrybę, atsidavimą ir meilę ne tik Jūsų vaikams, bet ir Tėvynei.

 
image

Šiandien susirinkome pasveikinti geriausių 2009 metais Lietuvoje apgintų disertacijų autorių. Šis jau ketvirtą kartą vykstantis Jaunųjų mokslininkų sąjungos organizuojamas konkursas - graži iniciatyva, stiprinanti ir skatinanti mokslo bendruomenę. Matau Lietuvą kaip išsilavinusių žmonių, kūrybingų idėjų šalį. Prie tokios Lietuvos kūrimo kviečiu prisidėti kiekvieną Lietuvos žmogų, kad mūsų šalyje būtų gera gyventi ir dirbti mums ir mūsų vaikams.

 
Nuoširdžiai sveikinu Jus 20-ųjų Prokuratūros atkūrimo metinių proga. Atkurdami Nepriklausomą Lietuvos valstybę, suvokėme atkuriamos Prokuratūros nepriklausomumo tęstinumo svarbą - tai yra konstitucinė vertybė, būtina vykdant uždavinius, kuriuos Prokuratūrai pavedė tauta.
 
Sveikinu Jus 20-ųjų Valstybės saugumo departamento atkūrimo metinių proga. Dėkoju Jums už pasiaukojamą tarnystę Lietuvai, jos laisvės ir demokratijos idealams, užtikrinant valstybės saugumą ir stabilumą.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79350851

Šiandien apsilankė: 5301

Dabar naršo: 305

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.