EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

 
Mieli moksleiviai ir jų mokytojai, šiandien į Jus kreipiuosi kaip į Lietuvos piliečius, prisiimančius ypatingą atsakomybę už gimtąją kalbą ir savosios valstybės likimą. Jūs atstovaujate kūrybingai, ryžtingai ir laisvai dabarties kartai, drąsiai žengiančiai į ateities Lietuvą. Ir būtent nuo Jūsų priklausys, kokioje Lietuvoje gyvensime, kaip joje jausimės ir kaip kalbėsime. Kalba yra kiekvienos tautos savitumo ženklas ir galimybė tai tautai gyventi, kurti, išlikti.
 
image
Mieli Lietuvos žmonės, gerbiami kariai, prieš dešimt metų Lietuva žengė istorinį žingsnį - tapo tvirčiausios pasaulyje karinės sąjungos NATO nare. Narystė šiame aljanse atvėrė vertybiškai naują puslapį mūsų šalies istorijoje. Įsiliejome į transatlantinę valstybių bendruomenę, kuri supranta, kad tikroji stiprybė - ne karinės galios demonstravimas, o demokratinės vertybės, vienybė, taikos ir laisvės siekis.
 
image
Ekscelencijos, ponai ir ponios, norėčiau padėkoti Nyderlandų Karalystei už puikiai suorganizuotą susitikimą. Pirma, Lietuva tvirtai remia ambicingą susitikimo tikslą - didinti branduolinį saugumą pasaulyje. Turime puoselėti branduolinio saugumo kultūrą rodydami skaidrumą ir atvirumą. Šiame vadovų susitikime Lietuva jungiasi prie toli siekiančios iniciatyvos stiprinti branduolinio saugumo įgyvendinimą. Mūsų tikslas - siekti glaudesnio bendradarbiavimo ir bendruomeniškumo branduolinio saugumo srityje.
 
Gerbiami investuotojai, renginio svečiai, šį vakarą susirinkome pasidžiaugti tuo, kad per pastaruosius metus Lietuva ir investuotojai suformavo tvirtą ir laiminčią komandą. Įleisdami čia šaknis, investuotojai įdarbina mūsų šalies gyventojus, stiprina verslo kultūrą ir kilsteli socialinės atsakomybės kartelę. Lietuva jiems gali pasiūlyti vieną perspektyviausių Europos Sąjungos ekonomikų, saugią ir patrauklią aplinką bei kvalifikuotą darbštų personalą.
 
image
Mieli Lietuvos žmonės, jau beveik ketvirtį amžiaus Kovo 11-ąją mūsų širdyse vėl ir vėl atgimsta Lietuva. Tai diena, kai mūsų siekiai ir viltys susijungia vardan Laisvos ir Nepriklausomos valstybės. Atvirą, veržlią ir patikimą Lietuvą savo idėjomis ir darbais kasdien kuriame mes visi. Visų pastangos ir rūpestis - geriausias pilietiškumo ir meilės Lietuvai įrodymas. Mūsų visų Lietuvai.
 
Mielieji, prasminga ir simboliška, kad prie Vinco Kudirkos paminklo susitinkame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse. Kartu su Jumis pradedame švęsti Laisvės šventę ir būtent iš Jūsų miesto ši šventė rytoj pasklis ir po visą Lietuvą. Susirinkę čia pagerbiame ne tik mūsų himno autorių, bet ir ypatingą, amžinai laisvą asmenybę, savo tautai padėjusią suprasti, kiek daug reiškia vienybė, pilietiškumas ir atsidavimas Tėvynei.
 
image
Gerbiamieji, Lietuvos lazerių bendruomenei šiandien šventė. Atveria duris kompleksinių galimybių lazerių gamybos centras. Naujajame centre pradėjus veikti visoms lazerių gamybos grandims bus sukurta sinergija tarp lazerių mokslo ir verslo. Ryžtas investuoti į „Šviesos konversijos" ateitį ir siekis padaryti lazerininkų darbo sąlygas dar konkurencingesnes liudija išmintingą ir toliaregišką požiūrį į verslą, kuris leidžia „Šviesos konversijai" lyderiauti jau 20 metų.
 
Gerbiami laureatai ir jų pedagogai, Jūsų laimėjimai tarptautiniuose muzikos konkursuose - reikšminga visos mūsų kultūros pergalė. Jūsų pasiekimai įrodo, kad talento neriboja jokios sienos. Nuolatinis darbas, atkaklumas ir pasitikėjimas savimi yra vertinamas visur. Todėl esate ir toliau būsite pastebimi, jeigu branginsite savo gabumus ir nesustosite tobulėti.
 
image
Gerbiamieji vadovai, Lietuvos sėkmės istoriją kuria aktyvūs, atsakingi ir atkakliai siekiantys tikslo žmonės. Šiandien mes pagerbiame vadovus, kurių įžvalga, gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai padeda kelti įmonės vertę ir kurti šalies gerovę. Geras vadovas kuria ilgalaikę sėkmę. Toks lyderis daugeliui neįmanomą idėją paverčia konkurencinga preke ir geba pasiūlyti sąžiningą kainą. Taip kartu su juo laimi ir vartotojai.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 33 34 35 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960828

Šiandien apsilankė: 1064

Dabar naršo: 142

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.