EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Sveikinu Jus visus su reikšminga mūsų valstybei švente - vasario 16 - ąja. Valstybės kūrime yra įvykių, esmingai keičiančių tautos gyvenimą. Toks yra Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimas, įpareigojęs tautą laisvės siekiui. Dvidešimties iškilių mūsų tautos atstovų, išrinktų į Lietuvos Tarybą, šiame dokumente išreikštas tautos ryžtas tapo pagrindu nepriklausomos Lietuvos valstybingumo atkūrimui.
 
image

Malonu matyti visus susirinkusius į jau šeštąją kasmetinę „Gazelės" apdovanojimų įteikimo ceremoniją. Džiaugiuosi, kad ir šiais metais gausu įmonių, sugebėjusių tapti Gazelėmis - sparčiausiai ir pelningiausiai augančiomis įmonėmis.

 
image
Sveikinu visus susirinkusius čia, į iškilmingą Verslo Šlovės galerijos apdovanojimo šventę. Šis apdovanojimas yra jūsų įvertinimas už jau pasiektus rezultatus bei nuopelnus plėtojant Lietuvos ekonomiką, skatinant jos ilgalaikį augimą.
 
image

Sausio 13-oji mūsų atmintyje išlieka kaip laisvės gynimo ir kaip tautos vienybės diena. Tuomet, pamiršę socialinius, etninius ar religinius skirtumus, visi kaip vienas stojome ginti Tėvynės ir jos laisvės. Tai buvo daugiau nei pareiga. Tomis dienomis suvokėme, kad išsaugoti idealus, apginti savo, savo vaikų ateitį ir išsaugoti tapatybę galime tik apgynę ir išsaugoję savo Tėvynės laisvę.

 
image
Džiugu, kad tiek daug Jūsų dalyvavo tarptautinėse olimpiadose. Net jei ir nelaimėjote, svarbu vien tai, kad atstovavote Lietuvai. Jūsų laimėjimai – viltis mums visiems, kad, turėdami tokį talentingą jaunimą, sukursime gražesnę ir geresnę Lietuvą.
 
image

Mieli Lietuvos žmonės,

Kai pasitinkame Naujuosius, kai užlieja šventinė nuotaika – noriu pasveikinti jus. Praėję metai buvo sunkūs, bet atlaikėme. Įgijome daugiau gyvenimo patirties ir išminties. Galime atidžiau įvertinti save ir savo darbus. Apmąstyti, ką kiekvienas nuveikėme, kurdami atvirą, tolerantišką ir teisingą Lietuvą.

 
Nuoširdžiai sveikinu visus su šventomis Kalėdomis. Šį gražų rytą, būdami su artimais žmonėmis ir džiaugdamiesi namų jaukumu, nepamirškime tų, kuriems trūksta namų šilumos. Ištieskime pagalbos ranką tėvų paliktiems ir likimo nuskriaustiems vaikams, sušildykime jų kasdienybę ne tik gražiais žodžiais, bet ir gerais darbais. Tikiu, kad Kalėdų stebuklas šįryt palietė kiekvieną. Kalėdų rytas - gražiausias laikas ne tik rasti, bet ir palikti dovanas.
 
image

Mielieji Lietuvos žmonės,

Šį šventinį Kūčių vakarą esame su savo artimaisiais. Dalijamės viskuo, ką turime – ir duonos kąsniu, ir žmogiškąja šiluma. Vienas kitą palaikydami, stiprinamės viltimi ir tikėjimu. Su džiaugsmu ir viltimi žvelgiame į ateitį.

 
image
Džiugu šiandieną su Jumis bendrauti, žinant, kad Jūs šitaip aktyviai dalyvavote Konstitucijos egzamine, kurio esmė - stiprinti pilietinę visuomenę, kurios taip trūksta Lietuvoje, valstybę ir pačią Konstituciją.
 
image
Šiandien susirinkome pasveikinti ir pagerbti verslo lyderius, sėkmingai puoselėjančius verslumo kultūrą Lietuvoje. Ypač džiugu, kad tarp verslo lyderių yra ir moterų. Jų indėlis į tvarią verslo plėtrą yra labai svarbus ir pastebėtas daugelio pasaulio organizacijų ir ekspertų.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79350878

Šiandien apsilankė: 5328

Dabar naršo: 314

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.