EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Gerbiamieji, šiandien žengiame dar vieną esminį žingsnį link Lietuvos energetinės nepriklausomybės. Išlydime į kelią Lietuvos suskystintų gamtinių dujų laivą-saugyklą, kuriam netrukus bus suteiktas simbolinę reikšmę turintis vardas. Lietuvos siekis turėti daugiau nei vieną dujų tiekimo alternatyvą šiandien tampa realybe. Tikiuosi, kad ši sėkmė paskatins Lietuvą tęsti diversifikuotos, konkurencingos ir aplinką tausojančios energijos galimybių paieškas.
 
image
Brangūs Lietuvos žmonės, sveikinu Jus visus, atviromis širdimis pasitinkančius Valstybės atkūrimo dieną. Šiandien Lietuvą sveikina jos Tauta. Didžiuodamasi ir linkėdama gero. Svarbiausia ir prasmingiausia dovana Valstybei - jos piliečių santaika, bendrystės jausmas, noras gyventi ir dirbti vardan savo šalies ateities.
 
Gerbiamieji, kasmet Vasario šešioliktąją įteikiame Valstybės apdovanojimus tiems, kurių pasiaukojimas, darbai ir kūryba stiprina šalį. Tai žmonės, supratę, kad mūsų tautos siekis - stipri, išdidi ir vieninga Lietuva. Tokią ją nešiojamės širdyse. Tokią galime ir privalome kurti kiekvienas pagal savo išgales. Tėvynės gynėjai, jos gerovės ir kultūros kūrėjai yra švyturiai, kurie primena mums, kad kiekvienas esame atsakingas už Lietuvą, kad ir kas būtume, kad ir kur gyventume.
 
Mieli palangiškiai ir miesto svečiai, šiandien Palangoje - beveik visa Lietuva. Jau vienuoliktą kartą stintų ir žuvienės kvapas vilioja žmones iš tolimiausių kampelių. Net ir žiema nebaisi, kai ji kvepia stintomis. Kasmet augantis svečių būrys rodo, kad palangiškiai moka puoselėti senas pajūrio krašto tradicijas ir kurti naujas. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Palanga, vienas brangiausių Lietuvos perlų, kasmet vis gražėja. Jūsų miesto pokyčiai, kuriuos pamatėme per pastaruosius metus, yra įspūdingi.
 
Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, ceremonijos svečiai, kartą per metus valstybė įvertina ryškiausius savo kūrėjus, skirdama jiems svarbiausią mūsų šalyje kultūros ir meno apdovanojimą - Nacionalinę kultūros ir meno premiją. Kūrybiniame kelyje pripažinimo jau esate sulaukę - Jūsų sukurtais kūriniais, nufilmuotomis juostomis ir puikiais vaidmenimis žavisi daugybė Lietuvos žmonių. Nacionalinė premija įprasmina tai, kad šiandien Jūsų kūrybos klausosi, žiūri ar skaito visa Tauta.
 
Gerbiamieji, Vasario šešioliktosios proga Lietuva vėl pagerbia savo Nepriklausomybės kūrėjus. Gėlės, kurias padėsite ant signatarų kapų, tai mūsų padėka, kad šiandien patys esame atsakingi už savo valstybės likimą. Tūkstantis devyni šimtai aštuonioliktų metų vasario šešioliktąją dvidešimt Lietuvos vyrų tvirtai padėjo svarbiausią savo gyvenime parašą.
 
image
Mieli abiturientai, tėveliai, parodos rengėjai ir lankytojai, sveiki susirinkę į tris dienas truksiančią kelionę po žinių, mokslo ir išsilavinimo pasaulį. Žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014" - puiki galimybė jauniems žmonėms susipažinti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje. Pamatyti, kokios studijų programos yra perspektyviausios, kokios profesijos užtikrintų ateitį darbo rinkoje, gyvenimo sėkmę.
 
Gerbiami sportininkai ir treneriai, į Žiemos olimpines žaidynes Sočyje išlydime Jus tikėdami, kad visą savo širdį ir jėgas atiduosite kovai už Lietuvos garbę. Kuo aukščiau iškelkite mūsų trispalvę ir ryžtingai priimkite olimpiados iššūkius. Lauksime Jūsų pasirodymų, kartu jaudinsimės ir linkėsime Jums didžiausios sėkmės.
 
image
Gerbiami Lietuvos verslo lyderiai, jau dešimt metų vykstantys „Gazelės" apdovanojimai buria pažangią smulkiojo ir vidutinio verslo bendruomenę. Jos nariai nuolat mokosi, ieško laiminčių sprendimų ir tampa Lietuvos verslo šviesuliais. Jūs įnešate gyvybės savo regionams, įdarbindami žmones, tvarkydami aplinką, mokėdami mokesčius, remdami visuomenines iniciatyvas.
 
Gerbiamieji, herojiškumas - tai lemtingais momentais parodyta stiprybė, rūpinimasis artimu ir drąsa. Jis glūdi kiekviename iš mūsų, tačiau prabunda tik nuolat ugdomas ir skatinamas. Didvyriais tampa tie, kurie jaučia atsakomybę už save ir savo šalį. Kiekvienas, nors kiek neabejingas esančiajam šalia, pakeičia ne vieno žmogaus likimą. Kiekvienas geras Jūsų poelgis keičia visą Lietuvą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 33 34 35 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79960682

Šiandien apsilankė: 918

Dabar naršo: 102

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.