EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Mieli bibliotekininkai, mieli rokiškiečiai ir šio susitikimo svečiai, labai džiaugiuosi, kad šiandien mus sutelkia knyga ir mes susitinkame Rokiškyje. Rokiškio rajone esanti Antanašės biblioteka yra puikus pavyzdys visai Lietuvai. Kaip prasminga ir sutelkianti iniciatyva. Kaip didžiulė vietos žmonių pastanga turėti ne tik jaukią knygų erdvę, bet ir svarbų kultūros židinį - bendruomenės namus.
 
image
Labas rytas, Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių. Ačiū, kad dalyvaujate asmeniškai, ne tik virtualiai. Sveikinu ir tuos, kurie stebi konferenciją internete. Leiskite pradėti žodžiais, kad labai džiaugiamės surengę „ICT 2013" konferenciją čia, Vilniuje, nes „skaitmeninis" reiškia jaunas, ambicingas ir inovatyvus. Tikiuosi, kad konferencija taps stipria paskata mūsų jauniesiems verslininkams ir mokslininkams. Lietuva jau yra tarp lyderių skaitmeninės ekonomikos plėtojimo prasme.
 
image
Gerbiami svečiai, malonu Jus visus matyti Vilniuje. Jūsų diskusijas itin susidomėję seka Lietuvos žmonės ir visi Europos Sąjungos piliečiai. Mūsų verslo įmonėms reikalinga energija už protingą kainą. Racionalus energijos vartojimas gali taupyti lėšas ir taip prisidėti prie mūsų ekonomikos atsigavimo. Daugelis europiečių jau prisideda prie efektyvaus energijos vartojimo renovuodami savo namus ir investuodami į atsinaujinančius energijos šaltinius.
 
image
Gerbiami kolegos, leiskite šiltai pasveikinti Jus Lietuvoje, dešimtmečių patirtį branduolinės energetikos srityje turinčioje Baltijos šalyje. Šalyje, kurios žmonės, viena vertus, saugiai gyveno turėdami Ignalinos atominę elektrinę, o, antra vertus, patyrė pražūtingas Černobylio avarijos pasekmes. Iš Singapūro perėmusi naudingą diskusijų apie saugią branduolinę energiją iniciatyvą, Lietuva nori prisidėti prie debatų teigdama, kad branduolinė energija gali būti labai efektyviu ir aplinkai nekenksmingu energijos šaltiniu.
 
Gerbiami Konstitucijos egzamino rengėjai ir dalyviai, septintus metus rengiamas Konstitucijos egzaminas tapo svarbia ir prasminga tradicija. Tai yra pilietiškumo pavyzdys, ugdantis pagarbą žmogui ir valstybei, mokantis mus sąmoningumo ir atsakomybės. Kartu Konstitucijos egzaminas - tai ir patriotiškumo, pilietinės brandos išraiška, nes jame dalyvauja žmonės, norintys žinoti savo teises ir pareigas, neabejingi tiesai, teisingumui ir savo valstybės likimui.
 
image
Gerbiami Lietuvos sėkmės kūrėjai, jau devintąjį kartą „Verslo žinios" surenka draugėn šviesiausius Lietuvos verslo protus, ieškodamos ekonomikos sėkmės rakto. Ši konferencija yra galimybė aptarti dabartinę situaciją ir nubrėžti ateities gaires. Nuo Jūsų sprendimų priklauso visos Lietuvos pažanga.Turime kuo pasidžiaugti. Lietuvoje plečiasi skaidrus ir socialiai atsakingas verslas. Tai svarbūs veiksniai, kad Lietuvoje būtų daugiau geras sąlygas turinčių darbuotojų, atsakingų darbdavių, būtų daugiau investuojama, didėtų našumas.
 

Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu Jus Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga. Jau dvidešimt vienerius metus gyvename nepriklausomoje, savoje konstitucinėje santvarkoje. Konstitucija yra ne tik pagrindinis šalies įstatymas, bet ir vizija, kokią šalį norime kurti. Tik suvokdami Konstitucijos vertę ilgalaikei šalies raidai ir vadovaudamiesi ja kasdien, galime kurti darnią Valstybę ir neišklysti iš Tautos pasirinkto kelio. Šis kelias grįstas solidarumu ir meile laisvei, Tėvynei, žmogui, kalbai.

 
image

Gerbiami Lietuvos tremtiniai ir politiniai kaliniai, sveikinu Jus visus susirinkus šioje istorinėje Kauno sporto halėje, kurioje gyva kovotojų dvasia! Sveikinu Jūsų sąjungą minint 25-ąsiais susitelkimo metines! Matydami Jūsų gražų, širdimis jaunų kovotojų būrį, gyventi Lietuvoje galime ramiau. Lietuva ne kartą įrodė, kad jos stiprybė - susitelkime ir vienybėje. Ačiū, kad esate, ačiū, kad veikiate, ačiū, kad kasmet Dubysos slėnis pasipuošia trispalvėmis ir aidi patriotinėmis dainomis! Atvykau čia ne tik padėkoti, bet ir pasakyti, kad Jūs valstybei esate svarbūs ir reikalingi.

 
image
Gerbiamieji, Lietuva turi viziją ir ją įgyvendina. Štai čia šiandien esame liudininkais, kad Lietuvos strategijos yra ne popierinės,- Jos tampa realybe. Esame visiškai naujame Informacijos ir komunikacijos centre. Šis projektas - jau sėkmingai įgyvendinta „Saulėtekio slėnio" vizijos dalis. Šiandien švenčiame dar vieną pergalę - pradedame stambiausio Lietuvos mokslo centro - Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro - statybą. Mūsų mokslininkai nusipelnė turėti tokią mokslo infrastruktūrą, kad galėtų žengti koja kojon su pasauliniais mokslo centrais.
 

Gerbiamieji Lietuvos žmonės, savivaldybių darbuotojai ir tarybų nariai, pilietinė branda valstybėje prasideda nuo stiprios savivaldos. Savivaldos, kurioje stiprūs ir svarbūs jaučiasi visi savivaldybės gyventojai, o ne valdžia. Todėl sveikindama Lietuvos žmones Vietos savivaldos dienos proga, raginu jaustis savo valstybės šeimininkais. Būkite aktyvūs ne tik rinkdami, bet ir prižiūrėdami savo išrinktuosius.

 
Atgal| 1 2 3 ... 6 7 8 9 10 ... 33 34 35 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-17 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347775

Šiandien apsilankė: 2225

Dabar naršo: 469

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.