EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba įteikiant Valstybinius apdovanojimus daugiavaikėms motinoms Motinos dienos proga

 

Mielosios mamos,


Džiaugiuosi galėdama Jus širdingai pasveikinti. Šiandien, Motinos dienos proga, Jūs apdovanojamos už tai, kad užauginote gražų būrį vaikų, išauklėjote juos dorais žmonėmis ir piliečiais, gerbiančiais savo tėvus, mylinčiais Tėvynę ir atjaučiančiais savo artimą. Nuoširdžiai Jums dėkoju už Jūsų kantrybę, atsidavimą ir meilę ne tik Jūsų vaikams, bet ir Tėvynei.


Šiandien tarp mūsų yra ir garbingų, 100 metų sulaukusių, ir jaunesnių motinų, iš kartos į kartą perdavusių motinos meilę, gražiausias šeimos tradicijas ir kultūrines mūsų vertybes.


Šias vertybes būtina ne tik saugoti, ginti, įdiegti ir kuo geriau panaudoti ir šeimoje bei mokymo įstaigose. Nuo to priklauso, kokį Lietuvos jaunimą ir kokią Lietuvą turėsime.


Gausios ir darnios šeimos - tai mūsų valstybės ateitis, pagrindas ir mūsų viltis. Pagarbaus visuomenės požiūrio į gausias šeimas skatinimas ir palankios šeimai aplinkos kūrimas - tai vienas svarbiausių dalykų, kurių šalies Vyriausybė, savivalda, darbdaviai ir bendruomenės turėtų nepamiršti. Nuo to priklauso mūsų visų ateitis.


Lietuvos motinų triūsas, auginant ir auklėjant vaikus, vertas didžiausio įvertinimo, skatinimo ir pagarbos. Motinos indėlis formuojant jauną asmenybę, ugdant Lietuvos ateitį, jos kilnaus darbo vertė - visa tai yra neįkainojama.


Linkiu Jums, mielosios mamos, kad Jus visada džiugintų vaikų šypsenos, gaubtų jų meilė ir dėkingumas, kad vertybės, kurias Jūs įdiegėte savo vaikams, lydėtų juos visą gyvenimą.

2010-04-29, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77766069

Šiandien apsilankė: 5897

Dabar naršo: 218

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.