EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Interviu spaudoje

image

"Norėčiau patikslinti, kad krizė labiausiai palietė ne vien Lietuvą, bet visas tris Baltijos valstybes. Per pastaruosius kelerius metus Latvija, Estija ir Lietuva patyrė rekordinį ekonomikos augimą, tris kartus viršijusį vidutinius Europos rodiklius. Toks augimas aiškinamas tuo, kad dėl pigių kreditų išaugo vidaus vartojimo lygis. Mes tapome pernelyg pažeidžiami, nes neturime finansinių priemonių, reikalingų krizės pasekmėms ištaisyti. Dar vienas mūsų ekonominio pakilimo veiksnys - tai eksportas. Nors vidaus vartojimas negali kompensuoti dėl pasaulinės krizės sumažėjusių eksporto apimčių", - dienraščiui "Le FIGARO" sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

 

 

"Niekas negali užmiršti praeities, ypač skaudžios, ir mes niekada nieko neužmiršime, turime atminti savo skausmą ir savo istoriją. Tačiau gyvenimas reikalauja daugybės dalykų, kuriais turime pasirūpinti, ir savo šalies labui turime žiūrėti į ateitį. Esu pasirengusi konstruktyviam dialogui su kaimynais, įskaitant Rusiją ir Baltarusiją, savo šalies ir ES naudai", - interviu Prancūzijos tekevizijos kanalui France 24  sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

 

Mes negalime gyventi vien istoriniais skauduliais. Esu pasirengusi žengti pirmyn - dienraščiui  „Rzeczpospolita" sakė Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

 
image

"Kiekvienoje valstybėje ir visuomenėje, kuri vystosi, atsiranda būtinumas būti lyderiais. Tokie lyderiai anksčiau arba vėliau atsiranda, ir čia nėra nieko stebėtino. Rinkimai daugelyje valstybių liudija, jog konkrečiu laiku ateina Tikrasis žmogus. Ramesniais gerovės laikais yra reikalingi vienokio būdo lyderiai, o sunkesniais laikais- kitokio. Balsuojant žmonės savo likimą patiki tam kandidatui, kurio idealai ir vertybės jiems artimesni", - per pokalbį "Latvijas Avīze" pabrėžia nesenai išrinkta Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tauta naują prezidentę dėl jos charakterio ir atkaklumo jau spėjo pavadinti plieno magnolija.

 
Atgal| 1 2 3 ... 7 8 9 10 11 12 13 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 15:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374264

Šiandien apsilankė: 6003

Dabar naršo: 128

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.