EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Interviu spaudoje

image

Jei pavyksta sujungti politinę valią, visiems priimtino sprendimo siekį ir asmeninį pavyzdį, galima pasiekti labai daug. Labai svarbus čia buvo pačių politikų asmeninis pavyzdys. Mūsų šalies vadovybė parodė, kad ir ji pasiruošusi taupyti savo sąskaita. Aš pati trejus metus grąžindavau pusę savo algos.

 
image

Dalia Grybauskaitė, kuriai bus įteiktas Karolio Didžiojo apdovanojimas, antrąjį 2013 metų pusmetį Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu, visų pirma, ketina kovoti su Europos jaunimo nedarbu. ES pareiga grąžinti jauniems žmonėms tikėjimą Europa. Berndas Mathieu ėmė interviu iš Lietuvos Respublikos Prezidentės.

 
image

Neseniai vykdama į Margaret Thatcher laidotuves Londone, Lietuvos Respublikos Prezidentė neskrido prezidentiniu lėktuvu, nes tokia maža šalis kaip Lietuva jo tiesiog neturi. Dalia Grybauskaitė skrydžiui pasirinko pigios oro transporto bendrovės „Wizz Air" paslaugas, ekonominę klasę. Į Vilnių grįžo vakare su „Ryanair". Skrydis pirmyn ir atgal jai ir ją lydinčiai delegacijai iš viso kainavo 3000 litų. Penkiems asmenims tai kainavo po 175 eurus už žmogų. Dar kyla klausimų?

 
image
Baltijos valstybės atsitiesė po ekonominės krizės ir demonstruoja sveiką augimą. Interviu su Spiegel Online, Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad griežtos taupymo priemonės yra politinės valios klausimas, ir paaiškina, kodėl jos šalis nori stoti į euro zoną nepaisant krizės.
 
image
Rusija privalo liautis naudoti savo dujų išteklius kaip politinio spaudimo kaimynams įrankį arba ji praras dalį savo rinkos atiduodama ją konkurentams, Lietuvos Prezidentė pasakė duodama interviu.
 
image
2009 metais prasidėjus krizei, Lietuva pati pasirinko šoko terapiją ir todėl sunkiai supranta, kodėl krizės kamuojamos Pietų Europos šalys delsia pradėti esmines reformas. Niekas negali padėti, jeigu pats sau nepadedi. „Solidarumą mes suprantame kitaip", - sakė vakar Osle viešėjusi Lietuvos Prezidentė.
 
image
Nepaisant krizės, Lietuva nori prisijungti prie euro zonos 2015 metais. Duodama interviu DW, Prezidentė Dalia Grybauskaitė paaiškina, kodėl ji vis dar įsitikinusi, kad euras yra geras pasirinkimas, ir ką pietinės Europos Sąjungos valstybės darė ne taip.
 
image
Tradiciniai lyčių stereotipai vis dar gyvi daugelyje šalių, tačiau vadovai turi siekti, kad moterims būtų leidžiama dalyvauti ir prisidėti kuriant tautų gerovę, teigia Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Išskirtiniame interviu „EurActiv" ji sakė, kad kvotos turėtų būti paskutinė priemonė.
 
image
„Sunkmečio metu elgėmės atsakingai, greitai susitvarkėme ir tai padarėme patys. Tad tikrai verta savimi pasididžiuoti, pasidžiaugti ir labiau pasitikėti. Mums trukdo pernelyg aštri savikritika ir pasitikėjimo stoka. Puiki šalis, graži gamta, darbštūs žmonės - taip mus mato užsieniečiai. Atrodome daug geriau, nei patys apie save galvojame", - sako prezidentė Dalia Grybauskaitė specialiame interviu DELFI.
 
image

Europos Sąjungos vadovai pademonstravo tylų ryžtą derėdamiesi dėl biudžeto ir nesvarstė veto galimybės, bet dabar jie turės įtikinti Europos Parlamentą patvirtinti septynerių metų planą, nepaisant realaus biudžeto apkarpymo, Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė Euractiv naujienų tinklapiui viršūnių susitikimo paraštėse.  

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 15:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374172

Šiandien apsilankė: 5911

Dabar naršo: 104

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.