EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Interviu spaudoje

image
Dalia Grybauskaitė: „Visi kalba tik apie savo kišenę". Lietuvos Prezidentė kritikuoja dviveidiškumą derybose.
 
image
INTERVIU Lietuvos Prezidentė mano, kad ES turėtų daugiau galvoti apie Baltijos valstybes. Ji teigia, kad tik energetinė Baltijos šalių integracija į ES gali padaryti Lietuvą nepriklausomą nuo Rusijos. Kai 2009 metais Dalia Grybauskaitė tapo Lietuvos Prezidente, tarptautinė spauda pavadino ją geležine ledi. Tokį vardą Prezidentė gavo dėl savo tvirto politinio stiliaus ir juodojo karatė diržo. Dalia Grybauskaitė taip pat vadinama geležine magnolija - jai pačiai šis vardas visai patinka, nes reiškia gėlę.
 
image
Prestižiniu Karolio Didžiojo apdovanojimu, kuriuo buvo įvertinti tokie pasaulio lyderiai, kaip Winstonas Churchillis, Vaclavas Havelas, Billas Clintonas, Angela Merkel ar Tony Blairas, įvertinta Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013-uosius sutinka su pirmą kartą taip kritusiais tautiečių pasitikėjimo ja reitingais ir įvairių jėgų kontrataka prieš jos pastangas apginti Lietuvą nuo teisiamų asmenų valdžios. Apie tai, kaip prezidentė vertina šių realijų priežastis, kaip prognozuoja naujos valdančiosios daugumos darbų vertę Lietuvai ir jos žmonėms, - „Prognozių" interviu su šalies vadove.
 
image
„Praėjusią savaitę aukščiausio lygio susitikime ES lyderiai susitarė užbaigti derybas dėl ilgalaikio ES biudžeto kitų metų pavasarį", - taip išskirtiniame interviu pareiškė Lietuvos Respublikos Prezidentė ir buvusi ES biudžeto komisarė Dalia Grybauskaitė.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentės portretas. Dalia Grybauskaitė gavo 2013 m. Acheno miesto Karolio Didžiojo apdovanojimą. Apdovanojimas bus įteiktas gegužės 9 d. Acheno rotušės Karūnavimo menėje. Be buvusios ES komisarės, juo yra apdovanoti tokie garbingi asmenys, kaip antai Donaldas Tuskas, Tony Blairas ir Vaclavas Havelas.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Metų Moters titulą pelnė už tvirtą eurokomisarės poziciją ir Lietuvos vardo garsinimą Europos Sąjungoje. Neilgai trukus ši moteris parodė turinti dar daugiau stiprybės – atsisakė ramesnio gyvenimo Briuselyje ir grįžo į Lietuvą kandidatuoti šalies vadovo rinkimuose. Kas per pastaruosius trejus metus buvo reikšmingiausia Jos Ekscelencijai?
 
image

„Nežadu nieko, ko negalėsiu ištesėti" - Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra moteris, kurią jos bendrapiliečiai gerbia už jos padorumą. Šiai ekonomistei ir diplomatei pavyko vos per dvejus metus ištraukti šalį iš krizės.  Dalia Grybauskaitė nėra tipiška prezidentė. 

 
image
Duodama interviu „Krašto naujienoms", Prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė, kad mokykla - šviesiausias ir gražiausias gyvenimo laikotarpis. Rytoj, Mokslo ir žinių dieną, ji lankysis Širvintose.
 
image
Pirmadienį, liepos 23 dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su darbo vizitu lankysis Anykščiuose. Šalies vadovė domėsis, kaip Anykščiai išnaudoja Lietuvos kultūros sostinės galimybes, plėtoja kultūrinį turizmą, sprendžia ekonomines ir socialines problemas. Prezidentė su savivaldybės vadovais aptars Anykščių rajono plėtros klausimus bei kultūros paveldo objektų pritaikymo turizmui galimybes, investicinius projektus.
 
image
Prezidentė Dalia Grybauskaitė tvirtina, kad Lietuvą antroji krizės banga neabejotinai pasieks, tačiau jos mastus lems ne tik išorės veiksniai, bet ir tai, kaip elgsis naujoji valdžia. Anot jos, populizmui prieš rinkimus vietos nėra, o tušti pažadai – ne tik žmonių apgaudinėjimas, bet ir valstybės žlugdymas.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 13 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 15:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374276

Šiandien apsilankė: 6015

Dabar naršo: 116

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.