EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Straipsniai apie Prezidentę

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį susitiko su buvusiu Islandijos užsienio reikalų ministru Jonu Baldvinu Hannibalssonu.
 
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) surengtoje apskritojo stalo diskusijoje apie verslo aplinkos skaidrumą ir jos svarbą Lietuvos ir regiono ekonomikai. 
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė skatina pasinaudoti Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungai (ES), kuriant palankią aplinką sąžiningam ir atsakingam verslui.
 
Kol nėra galutinio Vyriausybės sprendimo dėl Nacionalinės energetikos strategiją rengusios darbo grupės išvadų, Prezidentė Dalia Grybauskaitė nenori komentuoti, ar Lietuvai reikalinga Visagino atominė elektrinė (VAE), sako šalies vadovės patarėjas Nerijus Udrėnas.
 
Daugiausiai Lietuvos piliečių kitą kadenciją prie valstybės vairo vėl norėtų matyti dabartinę šalies vadovę Dalią Grybauskaitę. Ją kaip norimą kandidatę viešosios nuomonės apklausoje paminėjo trys iš dešimties - 29 proc. - suaugusių šalies gyventojų.
 
Kandidatas į didžiausios opozicinės partijos - Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkus prof. Vytautas Landsbergis sako, kad partijai reikia daug ką taisyti ir liautis problemas stumti į šoną. Vertindamas Dalios Grybauskaitės prezidentavimą, V. Landsbergis tvirtina, kad ji, kaip prezidentė, „atitinka iškeltus kriterijus".
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naujuoju Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) pirmininku Henri Malosse. Susitikimo metu buvo aptartas Lietuvos ir šio komiteto bendradarbiavimas artėjančio Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu, taip pat pirmininkavimo prioritetai. Plačiau kalbėta apie ES energetinio saugumo užtikrinimą ir piliečių įsitraukimą į energetinių klausimų sprendimą.
 
Europoje jau ne vienas mėnuo tarp politikų sklando gandai, kad Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė mielai taptų ES prezidente, rašo lrytas.lt. Šiandien prezidentūroje viešėjęs Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto pirmininkas Henry Malosse'as, mūsų šalies vadovę taip ir pavadino.
 
Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė atidarė didžiausią Baltijos šalyse progreso konferenciją „Login". Dvi dienas truksiantis renginys po vienu stogu sutalpins daugiau nei 3 tūkst. dalyvių ir per 70 pranešėjų.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį kelionei į Londoną, kur dalyvaus buvusios Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Margaret Thatcher laidotuvėse, pasirinko pigių skrydžių avialinijas "Wizzair".
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 66 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-02 12:57

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347401

Šiandien apsilankė: 1851

Dabar naršo: 109

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.