EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Straipsniai apie Prezidentę

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su pasaulio lyderiais dalyvavo buvusios Didžiosios Britanijos Ministrės Pirmininkės Margaret Thatcher laidotuvėse. „Šiandien atsisveikiname su viena įtakingiausių 20 amžiaus politikių. Ir Didžioji Britanija, ir pasaulis neteko išskirtinės asmenybės. Margaret Thatcher veikla palieka reikšmingą pėdsaką istorijoje, ją minės ne viena karta", - sako prezidentė.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, antradienio rytą susitikusi su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu, sukritikavo jo pasirašytą įsakymą, kuriuo atsisakoma vienodo lietuvių kalbos brandos egzamino, ir pabrėžė, kad lietuvių kalba neturi tapti jokių derybų ar politinių susitarimų objektu.
 
Artėjantis Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungos (ES) Tarybai tris aukščiausius mūsų šalies vadovus skatina vis dažniau lankytis užsienyje. Kalbėdami apie šių vizitų reikšmę politologai pozityviai vertina prezidentės ir premjero pastangas.
 
Prezidentei Daliai Grybauskaitei gegužės 9 dieną Vokietijoje, Acheno miesto rotušėje bus įteiktas garbingas Tarptautinis Karolio Didžiojo apdovanojimas. Šia proga Lietuva visa mėnesį bus plačiai pristatoma Vokietijoje.
 
image
Rusija privalo liautis naudoti savo dujų išteklius kaip politinio spaudimo kaimynams įrankį arba ji praras dalį savo rinkos atiduodama ją konkurentams, Lietuvos Prezidentė pasakė duodama interviu.
 
Lietuvoje brangų biokuro pirkimą reikėtų stabdyti keičiant įstatymus ir padidinant Valstybinės kainų energetikos kontrolės komisijos įgaliojimus (VKEKK), mano Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. O skaidrumą biokuro rinkoje paskatinsiantys sprendimai gali būti priimti per artimiausius keletą mėnesių.
 
Lietuva siekia tapti Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos („Tebipo"), kuriai gali priklausyti tik gerai ekonomiškai išsivysčiusios ir stabilios valstybės, nare. Lietuvos siekį tapti organizacijos nare prezidentės Dalios Grybauskaitė aptarė, Osle susitikusi su „Tebipo" generaliniu sekretoriumi Angelu Gurria (Angelu Gurija), teigiama Prezidentūros pranešime spaudai.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad buvusi britų premjerė Margaret Thatcher išliks istorijoje kaip stipri pasaulio lyderė, o Lietuva turi įvertinti jos paramą Baltijos šalių nepriklausomybei. Interviu BNS naujienų agentūrai prezidentė prisiminė, kad per susitikimą, vykusį daugiau nei prieš dešimtmetį, dovanojo britų politikei „Žalgirio" midaus balzamą kaip stiprybės simbolį.
 
Norvegijoje viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo priversta kiek pakeisti savo darbotvarkę. Prezidentei susitinkant su Norvegijos karaliumi Haraldu V, karaliaus pilyje prasidėjo evakuacija. Kaip pranešė DELFI skaitytoja Rasa, evakuacija pradėta suskambus gaisro signalizacijai. Apie tai informuoja ir Norvegijos žiniasklaida.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Osle susitiko su Norvegijos Karaliumi Haraldu V. Prezidentė pabrėžė, kad Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas Lietuvai ir toliau išlieka vienu pagrindinių užsienio politikos prioritetų.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 66 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-02 12:57

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347414

Šiandien apsilankė: 1864

Dabar naršo: 109

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.