EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Straipsniai apie Prezidentę

Darbo vizito į Norvegiją išvykusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) Europos regiono susitikime. Iš 51 Europos šalies Osle susirinkę valstybių vadovai, darbdavių ir darbuotojų atstovai aptaria, kaip paskatinti ekonomikos augimą, mažinti nedarbą ir socialinę atskirtį.
 
Norvegiškos dujos ir elektra gali padėti sumažinti Lietuvos priklausomybę nuo Rusijos, pirmadienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė po susitikimų Osle su Norvegijos vadovais. „Norvegijos dujos yra pagrindiniai konkurentai Europoje rusiškoms dujoms ir tuo būtų tiesiog neprotinga nepasinaudoti", - interviu telefonu BNS sakė prezidentė. Energetikos klausimus ji aptarė su Norvegijos premjeru Jensu Stoltenbergu.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl poeto Marcelijaus Martinaičio mirties. Pasak šalies vadovės, išgyvenęs karą ir pokarį, sugebėjęs kūrybingai priešintis sovietiniam režimui, Marcelijus Martinaitis tapo ryškiu modernėjančios lietuvių poezijos veidu. Jį, kaip pagrindinį savo mokytoją, įvardija ne viena poetų karta.
 
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Andrius Kubilius, suformavęs šešėlinę Vyriausybę, teigia šešėlinio prezidento kandidatūros dar neapsvarstęs, tačiau, rinkimuose nusprendus dalyvauti Daliai Grybauskaitei partiją ragintų palaikyti būtent ją.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Lietuvoje viešinčiu Turkijos vadovu Abdullah Gulu ketvirtadienį atidarė Lietuvos ir Turkijos verslo forumą. Stiprinant šalių bendradarbiavimą bus pasirašyti 3 susitarimai: memorandumas dėl geležinkelio projekto „Vikingas", verslo asociacijų ir nacionalinių transliuotojų susitarimai.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Lietuva pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) metu stengsis, kad Turkijos derybos dėl narystės Europos Sąjungoje pagreitėtų. „Lietuva, pirmininkaudama Europos Sąjungai kitą pusmetį, yra pasirengusi ne tik atverti, bet ir pagreitinti derybų procesą. Tokios galimybės politinės tikrai yra", - trečiadienį po susitikimo su Turkijos prezidentu Abdulah Gulu sakė Prezidentė.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Įmonių bankroto įstatymo pataisas, kurios užtikrins skaidresnę bankroto administratorių parinkimo tvarką ir apgins bankrutuojančių įmonių darbuotojų, mažųjų kreditorių interesus.
 
Antradienį susitikusi su naujuoju Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriumi Sauliumi Urbanavičiumi, prezidentė Dalia Grybauskaitė prašė jo skirti daugiau dėmesio kovojant su korumpuotais įtakingais verslininkais ir politikais. Prezidentė su S. Urbanavičiumi aptarė permainas kovojant su korupcija, paskutines nusikalstamumo tendencijas ir naujausias STT veiklos kryptis.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Įmonių bankroto įstatymo pataisas. Pagal prezidentės inicijuotas įstatymo pataisas, bankroto administratoriai bus parinkti atsitiktinai, naudojant kompiuterinę atrankos programą ir atsižvelgiant į įmonės dydį bei veiklos ypatumus. Šalies vadovės teigimu, taip bus užkirstas kelias nesąžiningiems susitarimams ir korupcijai.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Tarptautinės migracijos organizacijos generaliniu direktoriumi Williamu Lacy Swingu. Kaip praneša prezdientūra, susitikime sutarta pasirašyti dvišalį bendradarbiavimo memorandumą su Tarptautinės migracijos organizacija dėl pagalbos Lietuvos Respublikos piliečiams, pakliuvusiems į keblias situacijas tose valstybėse, kuriose nėra mūsų šalies diplomatinių ir konsulinių atstovybių.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 66 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-02 12:57

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347427

Šiandien apsilankė: 1877

Dabar naršo: 117

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.