EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Straipsniai apie Prezidentę

Per visą savo kaip prezidentės karjerą Dalia Grybauskaitė daugiausia kartų vyko į Belgiją, o planuojamas vizitas Slovakijoje bus tik pirmasis. Kaip rašo „Kauno diena", šalies vadovė per visą kadenciją daugiausia vyko į Europos Vadovų Tarybos posėdžius Briuselyje, kuriuose ES valstybių vadovai susirenka priimti sprendimų dėl pagrindinių iniciatyvų, bendrųjų politinių prioritetų.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra bene vienintelė valstybės vadovė, kuriai daugiamečio biudžeto diskusija pažįstama iki smulkiausių detalių. Juk praėjusį biudžetą suderėjo būtent ji, dirbdama Europos Komisijoje. Bet kokia bus Prezidentės pozicija dėl biudžeto europizavimo ir ES nuosavų išteklių? Kokios derybinės pozicijos laikysis Lietuva, apart akivaizdaus noro išlaikyti išsiderėtą beveik 10 procentų išmokų padidėjimą.
 
Prieš Verbų sekmadienį Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčioje. Šalies vadovė padėkojo tautodailininkėms už gražiausių šalies tradicijų puoselėjimą ir specialiai popiežiui Pranciškui sukurtą verbą. Prezidentė taip pat išbandė verbų pynimą ir surišo tradicinę verbą.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kol kas susilaiko nuo griežtesnių vertinimų Algirdo Butkevičiaus Vyriausybės atžvilgiu. Šimtą dienų dirbantį Ministrų kabinetą šalies vadovė vertina lakoniškai.
 
Minint Žemės dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais iškėlė inkilus Prezidentūros parke. "Meilė Lietuvai ir jos gamtai prasideda nuo mažų darbų. Kiekvienas galime padaryti kažką gero - iškelti inkilą, pasodinti medį, surinkti šiukšles ir rūšiuoti atliekas. Iškėlus inkilus gal ir pavasaris ateis greičiau", - sakė šalies vadovė.
 
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė po inauguracijos Vatikane pasveikino naująjį popiežių Pranciškų rankos paspaudimu ir per trumpą pokalbį pakvietė iš Argentinos kilusį dvasininką Jorge Mario Bergoglio apsilankyti Lietuvoje. Garsioji dovana - verba - Katalikų Bažnyčios vadovą pasieks vėliau. Apie įspūdžius prezidentė papasakojo telefonu DELFI iš Vatikano.
 
Naujojo Romos Popiežiaus Pranciškaus inauguracijos iškilmėse Vatikane dalyvaujanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos žmonių vardu pasveikino Šventąjį Tėvą ir padovanojo jam unikalią trispalvę Vilniaus krašto verbą. Naujajam katalikų dvasiniam lyderiui Prezidentė palinkėjo ieškoti kelių ne tik į tikinčiųjų, bet ir į netikinčiųjų širdis, stiprybės, išminties ir valios jo kilniame ganytojiškame darbe.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Popiežiaus Pranciškaus inauguracijos išvakarėse apsilankė lietuvių koplyčioje Šventojo Petro bazilikoje Vatikane. Šalies vadovė uždegė žvakutę už Lietuvą ir Lietuvos žmones, linkėdama visiems santarvės, stiprybės ir meilės savo Tėvynei.
 
Europos Sąjunga yra sukūrusi daug instrumentų ekonomikos augimui ir konkurencingumui skatinti, tačiau smarkiai vėluoja juos įgyvendinti, pabrėžė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, ketvirtadienį dalyvaujanti Europos Vadovų Tarybos posėdyje.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad Europos Sąjungai (ES) siekiant įveikti ekonomikos krizę, svarbu ne ideologija, o atskirų vyriausybių politinė valia. Ekonomikai aptarti skirtame ES viršūnių susitikime dalyvaujanti prezidentė teigė, kad taupymo ir ekonomikos skatinimo priemonės turi būti taikomos kartu.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 66 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-02 12:57

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347432

Šiandien apsilankė: 1882

Dabar naršo: 117

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.