EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Straipsniai apie Prezidentę

Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos ir šiandien Seimui teikiamos Civilinio kodekso, Akcinių bendrovių įstatymo bei Įsakomųjų ir paprastųjų vekselių įstatymų pataisos. Šiomis pataisomis siekiama užkirsti kelią piktnaudžiavimui fiktyviais skolos rašteliais, vekseliais ir akcijų pirkimo - pardavimo sutartimis.
 
Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos bendradarbiavimas, kaip ir su visais kaimynais, turi būti pagrįstas lygiaverčiu pagrindu ir naudingas abiem pusėms, ketvirtadienį prieš prasidedant Europos Vadovų Tarybai (EVT), kur bus diskutuojama apie ES santykius su strateginiais partneriais bei apie ES ir Rusijos santykių būklę ir tolesnę jų raidą, pareiškė Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Europos Parlamento (EP) pozicija, kuria jis nesutinka su Europos Vadovų Tarybos siūlomu 2014-2020 m. ES biudžetu ir jį atmetė, yra standartinė, mano prezidentė Dalia Grybauskaitė, tačiau pabrėžia, kad koks bebūtų susitarimas, tai valstybių suderėtiems finansiniams paketams atsiliepti neturėtų. Trečiadienį EP pareiškė nesutinkąs su Europos Vadovų Tarybos (EVT) siūlomu 2014-2020 m. ES biudžetu, tačiau esąs pasirengęs toliau dėl jo derėtis.
 
Lietuva žengė "žingsnelį į priekį", mažindama jaunimo nedarbą, žurnalistams ketvirtadienį sakė į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą Briuselyje atvykusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. "Mes sugebėjome sumažinti jaunimo nedarbą net 4 procentais, tai yra geriausias rezultatas per 2012-uosius metus, kai praktiškai visose šalyse jaunimo nedarbas išaugo 2012-aisiais metais. Tai kažkoks žingsnelis Lietuvoje į priekį yra tikrai pozityvus, ir norėčiau tiesiog pasidžiaugti ir pasiūlyti naujajai Vyriausybei nesustoti ir toliau investuoti į jaunimo nedarbo problemų sprendimą", - sakė D.Grybauskaitė.
 
Kiekviena valstybė ir politinė jėga, būnanti valdžioje, turi prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Priešingu atveju, šalies vadovės teigimu, krizė neišvengiama.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė "pasenusia diskusija" ketvirtadienį pavadino svarstymus, ką siekdama išeiti iš krizės turėtų rinktis Europos Sąjunga (ES) - ekonomikos skatinimą ar griežtą taupymą. "Manau, kad diskusija, ar reikia tik taupyti, ar reikia tik skatinti, yra tikrai jau pasenusi. Jau seniai apsispręsta Europos tarybose, ir visi politikai suprantame, kad negali būti priešpastatomi šie du dalykai", - žurnalistams Briuselyje sakė prezidentė, atvykusi į viršūnių susitikimą.
 
Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos ir šiandien Seimui teikiamos Baudžiamojo proceso kodekso pataisos, kuriomis siekiama spartinti baudžiamųjų bylų nagrinėjimą teismuose.
 
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikina Argentinos kardinolą Chorchę Marijų Bergolijų (Jorge Mario Bergoglio) tapus naujuoju katalikų Bažnyčios vadovu - popiežiumi Pranciškumi I, o visus Lietuvos ir pasaulio tikinčiuosius - su greitu naujo dvasino lyderio išrinkimu bei linki atsinaujinimo pasauliui ir pačiai Bažnyčiai.
 
Didžiuotis, kad esame laisvos Lietuvos piliečiai, linki šalies vadovė, sveikindama visus Lietuvos žmones su Kovo 11-ąja - Nepriklausomybės atkūrimo diena. "Prieš 23 metus mus vienijo troškimas būti laisviems ir patiems spręsti savo likimą
 
Sekmadienį, kovo 10-ąją, Seimo nariai, sugiedoję himną, pradėjo pavasario sesiją. Ta proga parlamentarus pasveikinęs Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas paragino daugiau dėmesio skirti įstatymų kokybei, o ne kiekybei, padėti žmonėms kaip galima geriau ir operatyviau spręsti problemas. Parlamento vadovas iš Seimo tribūnos perskaitė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą šios kadencijos Seimo nariams susirinkus į pirmąją pavasario sesiją. "Prasideda politinis laikotarpis, per kurį galima ir būtina nuveikti svarbiausius kadencijos darbus.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 64 65 66 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-02 12:57

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347453

Šiandien apsilankė: 1903

Dabar naršo: 129

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.