EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu Jus pasveikinti Indijos nacionalinės šventės - Respublikos dienos - proga. Linkiu Jums daug sveikatos, stiprybės ir sėkmės, o Indijai ir visiems jos žmonėms - taikos ir klestėjimo.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti nacionalinės šventės - Australijos dienos - proga. Jums ir visiems Australijos žmonėms linkiu įsimintinos šventės, santarvės bei gerovės.
 
Gerbiama Agne Sereikaite, sveikinu Jus tapus bronzos medalio laimėtoja Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Olandijoje.
 
Gerbiamoji Kolege, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti pasiekus pergalę Kroatijos Prezidento rinkimuose ir tapus pirmąja šalies Prezidente moterimi. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir ryžto įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir dirbant savo šalies labui.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus pasiekus pergalę Šri Lankos Prezidento rinkimuose. Linkiu Jums didžiausios sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir stiprinant Šri Lankos žmonių saugumą ir gerovę.
 
Gerbiamasis Zigmai Zinkevičiau, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 90 metų jubiliejaus proga.
 
Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus pradėjus eiti Šveicarijos Konfederacijos Prezidentės pareigas bei linkiu Jums visokeriopos sėkmės, išminties ir ryžto dirbant savo šalies žmonių labui.
 
Gerbiamasis Kolega, leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti laimėjus Tuniso Respublikos Prezidento rinkimus. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, tvirtybės ir ryžto einant šias atsakingas pareigas.
 
Jūsų Didenybe Imperatoriau, prašau priimti mano ir visų Lietuvos žmonių šilčiausius sveikinimus Jūsų gimimo dienos ir Japonijos Nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums ir Jūsų šeimai sveikatos ir laimės, o Jūsų šaliai ir jos žmonės - taikos, gerovės ir klestėjimo.
 
Gerbiamasis Arvydai Saboni, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 50 metų jubiliejaus proga. Jūs - visame pasaulyje žinoma išskirtinio talento krepšinio legenda. Esate daug įspūdingų pergalių pasiekęs sportininkas, Europos, pasaulio ir olimpinis čempionas, Jūsų karjera verčia ne tik žavėtis, bet ir didžiuotis mus visus.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 81296095

Šiandien apsilankė: 4394

Dabar naršo: 149

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.