EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalios Grybauskaitės sveikinimas savo veiklos 90-ąsias metines švenčiančiai Lietuvos profesinei sąjungai - Lietuvos darbo federacija

Gerbiamieji Lietuvos darbo federacijos nariai, iškilmingo minėjimo viešnios ir svečiai!

 

Džiaugiuosi galėdama pasveikinti vieną iš seniausias tradicijas turinčių Lietuvos profesinių sąjungų - Lietuvos darbo federaciją, šiandien švenčiančią savo veiklos pradžios 90 - tąsias metines. Džiugu, kad šiandien turime nuoseklios veiklos pavyzdį: 1919 m. įkurta, vėliau ilgą laiką veikusi išeivijoje, mūsų šaliai atgavus nepriklausomybę Lietuvos darbo federacija 1991 m. atnaujino savo veiklą. Norisi tikėti, kad istorijos vingiuose Jūsų organizacija išsaugojo ne tik savo veiklos tęstinumą, bet ir jos įkūrėjų puoselėtas vertybes - socialinį teisingumą bei jautrumą socialinėms žmonių problemoms.

 

Lietuvos darbo federacijos misija šiandien - ginti įvairių sričių darbuotojų profesines darbo, ekonomines ir socialines teises bei interesus. Siekti dirbančių žmonių gerovės šiandien tikrai ne mažiau svarbu nei tada, kai prieš 90 metų buvo padėti šios organizacijos veiklos pamatai. Lietuvos darbo federacijos veiklos pagrindas - krikščioniškasis socialinis mokymas, kurio esminis principas - asmens vertės ir jo orumo gynimas. Naudodamasi proga noriu pabrėžti, kad skelbiami principai be pastangų įgyvendinti juos praktiškai neturi jokios prasmės, todėl norisi tikėti, kad Jūsų organizacija buvo, yra ir bus praktinis skelbiamų principų įgyvendinimo pavyzdys.

 

Sveikintina, kad vienas iš Lietuvos darbo federacijos tikslų yra profesinių sąjungų solidarumo siekis, nes solidarumas - kertinis akmuo, sprendžiant darbuotojų darbo sąlygų, ekonominės bei socialinės gerovės klausimus valstybinėse valdžios ir valdymo institucijose. Galime tik pasidžiaugti, kad federacijos nariai aktyviai įsitraukia į Europos ir pasaulio profesinių sąjungų ir kitų darbuotojus atstovaujančių institucijų veiklą. Tai skatina plėsti akiratį, tobulėti, mokytis vieniems iš kitų, pritaikyti gerų sprendimų pavyzdžius ir mūsų šalyje.

 

Lietuvos darbo federacijai nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios sėkmės, kad ji ir toliau išliktų tokia gyvybinga ir veikli.

 

Stiprybės, kantrybės ir konstruktyvių sprendimų.

2009-09-26, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 75336135

Šiandien apsilankė: 688

Dabar naršo: 268

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.