EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kroatijos Respublikos Prezidentui Stjepanui Mesićiui Nacionalinės šventės proga

Jūsų Ekscelencija Prezidente,


Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kroatijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.

Nors Lietuva ir Kroatija yra skirtingose Europos žemyno pusėse, mūsų šalių istorija pastaruosius du dešimtmečius buvo stebėtinai panaši. Atkūrusios nepriklausomybę, abi valstybės žengė sudėtingu gerovės ir saugumo kūrimo keliu. Kaip prieš penkerius metus Lietuva, šiemet Kroatija pasiekė labai svarbų tašką šiame kelyje - įsijungė į euroatlantinę saugumo bendruomenę. Esu įsitikinusi, kad Jūsų šalies narystė NATO paspartins bendros saugumo erdvės kūrimą ne tik regione, bet ir visame pasaulyje. Jūsų pastangos prisidedant prie NATO ir tarptautinės bendruomenės veiksmų užtikrinant saugumą ir stabilumą Afganistane visuomet buvo labai vertinamos. Taip pat tikiu, kad ateinančiais metais galėsiu Jus pasveikinti Kroatijai tapus ir pilnateise Europos Sąjungos nare. Šia proga noriu palinkėti tvirtybės ir atkaklumo ne tik įsitvirtinant euroatlantinėje bendrijoje, bet ir prisidedant prie šios bendrijos puoselėjamų tikslų ir vertybių įgyvendinimo.

 

Jūsų Ekscelencija Prezidente, naudodamasi šia proga, dar kartą sveikinu su Nepriklausomybės diena ir reiškiu Jums gilią pagarbą.

2009-10-08, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79347369

Šiandien apsilankė: 1819

Dabar naršo: 106

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.