EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos pramonininkų konfederacijai, susirinkusiai į 7 - ąjį Lietuvos pramoninkų suvažavimą

Gerbiamieji verslininkai,

 

Ekonominis šalies gyventojų gerovės pagrindas yra jos turimas žmogiškasis potencialas bei kiti gamybinei veiklai svarbūs ištekliai. Tinkamas jų panaudojimas priklauso nuo mūsų šalies verslo gebėjimų: įvertinti rinkos tendencijas, prisitaikyti, atrasti naujas galimybes, būti atviriems naujovėms. Ligšiolinės Lietuvos ūkio tendencijos atskleidė, kad šalies verslininkai, pramonininkai turi šiuos gebėjimus, kuria naujas darbo vietas ir padeda kelti šalies gyventojų gerovę.

 

Esama ūkio situacija, suprantama, sukelia visoms ūkio veikloms sunkumų, tačiau kartu atveria ir naujų galimybių. Todėl kviečiu kartu prisidėti ir toliau aktyviai dalyvauti šalies ūkio gyvenime, teikti pasiūlymus ne tik kaip pagerinti esamą padėtį, bet ir kaip užtikrinti stabilias konkurencingo ūkio raidos tendencijas.

 

Jūsų septintasis Suvažiavimas yra puiki galimybė verslui aptarti šiuo metu šalies gerovei kylančius iššūkius. Matydama ligšiolinį jūsų aktyvumą, raginu socialiai atsakingai vertinti dabartinę verslo situaciją ir išsaugoti darbo vietas ir jūsų rinkas. Stiprinti Lietuvos ekonomiką yra ne tik jūsų organizacijos, bet ir visos Tautos tikslas.

 

Nuoširdžiai linkiu, kad Jūsų nenuilstančios pastangos duotų puikių rezultatų, kurie toliau kurtų gražią Lietuvos ateities istoriją.

2009-10-16, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78948215

Šiandien apsilankė: 5169

Dabar naršo: 154

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.