EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Turkijos Respublikos Prezidentui Abdullahui Güliui Nacionalinės šventės proga

Jūsų Ekscelencija Prezidente,

 

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Turkijos Respublikos paskelbimo dienos metinių proga! Linkiu Jums didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai - ilgų klestėjimo ir gerovės metų.

 

Per aštuoniasdešimt šešerius Turkijos Respublikos gyvavimo metus Jūsų šalis išlaikė glaudžius ryšius su daugeliu Europos valstybių. Šie Turkijos ir Europos ryšiai nuolat buvo plėtojami ir vis tvirtėjo. Nors Lietuva ir Turkija yra skirtingose Europos žemyno pusėse, mūsų šalių bendravimas taip pat nuosekliai stiprėja. Kasmet vis daugiau Lietuvos turistų traukia atostogauti į Turkiją. Stambulas 2010 metais perima iš Vilniaus Europos kultūros sostinės estafetę. Plėtojami transporto tinklai susisiekimą tarp Baltijos ir Juodosios jūrų daro greitą ir patogų. Visa tai skatina ekonominį ir kultūrinį bendradarbiavimą, geresnį tarpusavio supratimą. Mūsų šalys tampa svarbiais veikėjais skatinant Europos Šiaurės ir Pietų bendradarbiavimą, o Turkija - dar ir jungiamąja grandimi tarp Europos ir Azijos. Manau, kad būtina išnaudoti turimas galimybes ir kartu dirbti vieningos Europos ateities, kurios neatskiriama dalis yra Turkija, labui.

 

Jūsų Ekscelencija, prieš porą dienų priėmiau naujojo Turkijos ambasadoriaus Lietuvoje skiriamuosius raštus ir Jūsų perduotus linkėjimus. Nuoširdžiai už juos dėkoju ir dar kartą sveikinu Nacionalinės šventės proga bei reiškiu Jums gilią pagarbą.

2009-10-29, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78948267

Šiandien apsilankė: 5221

Dabar naršo: 150

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.