EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas 50-mečio Jubiliejų švenčiančiam berniukų ir jaunuolių chorui „Ąžuoliukas“

Maestro Vytautai Miškini, mielieji „Ąžuoliuko" nariai - senbuviai ir naujai atėjusieji!

 

Prieš 50 metų į pirmąją repeticiją suburtas maestro Hermano Perelšteino, šiandien vadovaujamas maestro Vytauto Miškinio, „Ąžuoliukas" yra ne tik išskirtinis kolektyvas ir unikalus choras, bet ir antrieji namai jau kelintai savo narių kartai. Tai asmenybių ugdymo mokykla, išleidusi į gyvenimo kelią ne tik garsių muzikų, bet ir verslininkų, politikų, visuomenės veikėjų, palikusi neblėstantį įspūdį ir stiprų tarpusavio ryšį.

 

Ši mokykla suteikia gebėjimą susivokti ne tik muzikoje ir mene, bet ir gyvenime. „Ąžuoliukas",- nuo pat pirmosios repeticijos,- moko daug daugiau, nei dainuoti: dirbti drauge, suprasti kitą žmogų, subtiliai jausti ir mylėti. Būti „ąžuoliuku" - reiškia jausti tradiciją, gyvą kartų ryšį ir kultūrinį identitetą.

 

Apkeliavęs daugybę šalių, dalyvavęs gausybėje festivalių ir tapęs konkursų laureatu, koncertavęs su žymiais orkestrais ir dirigentais, „Ąžuoliukas" yra mūsų pasididžiavimas, reprezentuojantis šalies kultūrą. Be šio choro šiandien neapsieina įvairūs kultūros renginiai, valstybinės šventės, iškilmingų datų minėjimai.

Sveikinu Jus su gražia švente, mielieji „ąžuoliukai"!

 

Kuo nuoširdžiausiai linkiu, kad „Ąžuoliuke" dainavusių tėvų ir dainuojančių sūnų pėdomis eitų ir anūkai, ir proanūkiai, kad gyvybingas kūrybos ciklas ir toliau jungtų šeimas, kartas, visuomenę, profesijas.

 

Linkiu Jums turiningų metų, vidinės harmonijos ir sėkmingos kūrybinės veiklos, atskleidžiančios pasauliui mūsų šalį ir jos kultūrą.

2009-09-12, Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 76430060

Šiandien apsilankė: 3042

Dabar naršo: 356

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.