EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Prakilnybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Kataro Valstybės Nacionalinės dienos proga. Jums, Jūsų šaliai ir visiems gyventojams linkiu ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Gerbiamasis Sergejau Jovaiša, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 60 metų jubiliejaus proga. Jūs - vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų, Europos ir pasaulio čempionas, olimpinių žaidynių prizininkas. Esate ištvermės, sumanumo ir atsidavimo komandai pavyzdys, Jumis didžiuojasi jau ne viena krepšininkų ir šio sporto gerbėjų karta.
 
Jūsų Karališkoji Didenybe, džiaugsmingai prisijungiu prie gausybės sveikinimų Jums, Jūsų Karališkoji Didenybe, ir Jūsų Sutuoktinei Princesei Charlène susilaukus pirmagimių - sūnaus ir dukters.
 
Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga. Išlikite kupinas entuziazmo ir žmogiškos šilumos, kuria žavite savo kolegas.
 
Gerbiamasis Pone Jeanai-Claude‘ai Junckeri, sveikinu Jus garbingos sukakties proga. Džiaugiamės Jūsų viso gyvenimo pasiekimais ir svariu indėliu į Liuksemburgo ir visos Europos Sąjungos politiką.
 
Mieloji Rūta, Tu keiti pasaulio plaukimo istoriją ir kaskart stebini išskirtiniu talentu. Milijonus žiūrovų ir sporto gerbėjų priverti vis garsiau tarti Lietuvos vardą, o mus - dar labiau didžiuotis savo valstybe.
 
Gerbiamasis Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus nacionalinės Suomijos šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jums ir visiems Suomijos žmonėms linkiu sėkmės, gerovės ir klestėjimo.
 
Jūsų Didenybe, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Jungtinių Arabų Emyratų nacionalinės šventės - Keturiasdešimt trečiųjų šalies susivienijimo metinių - proga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Gerbiamieji Lina Chatkevičiūte ir Donatai Vėželi, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Vokietijoje vykusiame Tarptautinės sportinių šokių federacijos profesionalų lygos standartinių šokių Europos čempionate.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos vardu sveikinu Jus Rumunijos nacionalinės šventės - Susivienijimo dienos - proga. Jums ir visiems Rumunijos žmonėms linkiu vienybės, gerovės ir klestėjimo.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79130960

Šiandien apsilankė: 668

Dabar naršo: 132

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.