EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamieji Aurimai Adomavičiau ir Rolandai Maščinskai, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Italijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo irklavimo čempionate ir iškovojus sidabro medalius dviviečių porinio irklo valčių klasėje. Pademonstravę puikią sportinę formą ir didžiulį ryžtą, Jūs stengėtės iki paskutinių akimirkų ir padovanojote įsimintiną pergalę savo treneriams, artimiesiems ir visai Lietuvai.

 
Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Belgijos nacionalinės šventės proga. Jums, Jūsų Didenybe, ir Jūsų šalies žmonėms linkiu laimės ir sveikatos, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Su malonumu prisimenu mūsų susitikimą praėjusių metų rugsėjo mėnesį Karališkuosiuose Briuselio rūmuose.
 

Gerbiamieji Aurelija Tamašauskaite ir Dovydai Vaivada, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Švedijoje vykusiame Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionate ir savo grupėse iškovojus sidabro medalius.

 
Gerbiamieji Henrikai Žustautai ir Vadimai Korobovai, kartu su Jumis džiaugiuosi, kad Vengrijoje vykęs pasaulio jaunimo bei jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas Jums buvo pergalingas - pirmasis Jūsų iškovojote auksą jaunimo sprinto rungties varžybose, o antrasis pasipuošėte bronzos medaliu jaunių grupėje.
 
Mielas Jean-Claude, leiskite Jus pasveikinti Europos Vadovų Tarybai galutinai patvirtinus Jūsų kandidatūrą į Europos Komisijos Pirmininko postą. Džiaugiuosi, kad Europos Vadovų Taryba, kaip ir Europos Parlamentas šį antradienį, įvertino Jūsų ilgametę patirtį nuosekliai dirbant visų europiečių labui. Esu tikra, kad Jūsų lyderystė ir ryžtas sprendžiant ekonominio ir finansinio sunkmečio akivaizdoje kilusius iššūkius bus neįkainojamas pranašumas vedant Europos Sąjungą tolesnio ekonominio stiprėjimo keliu ir padės sutelkti visus, siekiančius Europos žmonių gerovės ir kontinento stabilumo.
 
Jūsų Ekscelencija, Vokietijos Federaline Kanclere, [Liebe Angela,] nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga. Likimas lėmė Jums suvaidinti svarbų vaidmenį XXI amžiaus Europos istorijoje. Su pasigėrėjimu sekame, kaip ryžtingai ir tvirtai Jūs atliekate savo misiją ‒ vienyti ir kurti stabilią Europą. Esate įkvepiantis atsakingos ir sėkmingos asmenybės ir politikės pavyzdys.
 

Gerbiamasis Alfonsai Nyka-Niliūnai, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 95 metų jubiliejaus proga. Esate vienas talentingiausių ir reikšmingiausių XX amžiaus Lietuvos poetų, originalus ir reiklus literatūros kritikas, kruopštus ir kūrybingas vertėjas.

 
Gerbiamieji Laura Asadauskaite ir Justinai Kinderi, sveikinu Jus triumfavus Vengrijoje vykusiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate - mišrių komandų estafetėje iškovojus aukso medalius ir dar kartą įrodžius, kad išliekate tarp stipriausių šios šakos sportininkų visame pasaulyje.
 
Jūsų Ekscelencija, sveikinu Jus Prancūzijos nacionalinės šventės - Bastilijos dienos - du šimtai dvidešimt penktųjų metinių proga. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai linkiu klestėjimo bei didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų šaliai. Pastaraisiais metais mūsų ryšiai Europos Sąjungoje ir NATO tapo dar tvirtesni, o dvišalis Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimas ne tik atnešė abipusės naudos, bet ir dar labiau suartino mūsų tautas. Nuoširdžiai dėkoju už Prancūzijos indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą - šiuo metu tai ypač svarbu Lietuvos žmonėms.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus šimtas devyniasdešimt aštuntųjų Argentinos Nepriklausomybės dienos metinių proga. Nuoširdžiai linkiu kuo didžiausios sėkmės ir stiprybės Jums bei gerovės ir klestėjimo Jūsų šaliai.
 
Atgal| 1 2 3 ... 9 10 11 12 13 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77853509

Šiandien apsilankė: 4777

Dabar naršo: 309

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.