EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Jungtinių Amerikos Valstijų Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu džiaugsmingos šventės Jums ir visiems amerikiečiams, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Dabartiniai politiniai ir ekonominiai iššūkiai, kylantys mūsų šalims ir visai tarptautinei bendruomenei, sutelkia ir įpareigoja vieningai ieškoti sprendimų. Šiandien ypač svarbu išlikti ištikimiems mus vienijantiems demokratiniams principams ir bendroms vertybėms, užtikrinti, kad žmonių teisės ir laisvė rinktis būtų nepažeistos.
 

Mielas Martinai, nuoširdžiai sveikinu Jus perrinkimo Europos Parlamento Pirmininku proga ir linkiu didžiausios sėkmės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas bei tęsiant pradėtus darbus. Ypač vertinu Jūsų entuziazmą ir nuoseklias pastangas siekiant atkurti visų europiečių pasitikėjimą Europos integracijos procesu ir džiaugiuosi, kad turėsime galimybę pratęsti sėkmingą ligšiolinį bendradarbiavimą.

 
Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Kanados žmones nacionalinės šventės - Kanados dienos - proga. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo.
 

Gerbiamasis Antanai Sutkau, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 75 metų jubiliejaus proga. Esate viena ryškiausių ir reikšmingiausių mūsų kultūros asmenybių - pirmosios Lietuvos fotomenininkų kartos vedlys, ilgametis Fotomenininkų sąjungos pirmininkas, padaręs didžiulę įtaką Lietuvos fotografijos mokyklai.

 

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Slovėnijos nacionalinės šventės - Valstybingumo dienos - proga ir linkiu Jūsų šaliai bei visiems jos žmonėms gerovės, klestėjimo ir vasariškos šventės. Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Slovėnija jau daugiau nei du dešimtmečius tęsia tradiciją bendradarbiauti ir mūsų šalims, ir visai Europai svarbiais klausimais.

 

Jūsų Karališkoji Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums ir visai Karališkajai Šeimai didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai - ilgų gerovės ir klestėjimo metų. Džiaugiuosi, kad bendri Lietuvos ir Liuksemburgo tikslai politinėje, ekonominėje ir kitose srityse nuosekliai plėtojami, o aktyvus bendradarbiavimas Europos Sąjungoje ir NATO padeda vystyti mūsų šalims ir visai Europai svarbius projektus.

 

Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus tapus Ispanijos Karaliumi. Linkiu Jums, Jūsų Didenybe, visokeriopos sėkmės, o visiems Ispanijos žmonėms - darnos, gerovės ir klestėjimo. Nuoširdžiai džiaugiuosi, Jūsų Didenybe, tuo, ką mūsų šalys pasiekė per pastaruosius dešimtmečius plėtodamos dvišalius santykius politikos, ekonomikos ir kultūros srityse bei kaip artimos partnerės ir sąjungininkės bendradarbiaudamos Europos Sąjungoje ir NATO.

 

Gerbiamasis Grigorijau Kanovičiau, nuoširdžiai sveikinu Jus artėjančio 85 metų jubiliejaus proga. Kartu su visais Jūsų kūrybos gerbėjais Lietuvoje džiaugiuosi, kad, būdamas vienu žymiausių ir reikšmingiausių šiuolaikinių žydų rašytojų, Jūs rašote ir lietuviškai, garsindamas savo Tėvynės vardą visame pasaulyje.

 

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Islandijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir sveikatos, o Jūsų šaliai - darnos ir klestėjimo. Sveikinu visus Islandijos žmones minint nepriklausomos Islandijos valstybės septyniasdešimtmečio sukaktį.

 

Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus perrinkimo Kolumbijos Respublikos Prezidentu proga ir linkiu Jums daug sėkmės, sveikatos ir stiprybės toliau einant šias atsakingas pareigas. Nuoširdžiai linkiu, kad Kolumbijos žmonių išreikštas pasitikėjimas suteiktų Jums jėgų ir ryžto tęsti pradėtus darbus vedant savo valstybę taikos, stabilumo ir klestėjimo keliu.

 
Atgal| 1 2 3 ... 10 11 12 13 14 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77853241

Šiandien apsilankė: 4509

Dabar naršo: 291

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.