EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus antrą kartą laimėjus Urugvajaus Prezidento rinkimus. Linkiu Jums daug sveikatos, stiprybės ir ryžto einant šias svarbias ir atsakingas pareigas.
 
Gerbiamais Žygimantai Stanuli, Kipre vykęs Europos jaunių ir jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas Jums buvo sėkmingas ir įsimintinas - svorio kategorijoje iki 94 kg iškovojote sidabrą ir dovanojote puikią pergalę savo treneriams, artimiesiems ir visai Lietuvai.
 
Gerbiamasis Jonai Kazlauskai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 60 metų jubiliejaus proga. Esate vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšinio trenerių, kurio vardą žino ir vertina viso pasaulio krepšinio bendruomenė.
 
Jūsų Karališkoji Didenybe, nuoširdžiai sveikinu Jus Monako Nacionalinės šventės proga. Jums, Jūsų Karališkoji Didenybe, Jūsų Sutuoktinei Princesei Charlene ir visai Karališkajai Šeimai linkiu sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šalies gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Jūsų Ekscelencija, visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus nacionalinės Latvijos šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jums ir visiems Latvijos žmonėms linkiu visokeriopos sėkmės, gerovės ir klestėjimo. Minint šią džiugią laisvės ir nepriklausomybės dieną šventinės vėliavos suplevėsuos ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje. Tai dar kartą patvirtins brolišką baltiškų tautų ryšį ir pasiryžimą kartu stiprinti demokratinius mūsų šalių valstybingumo pamatus, užtikrinti mūsų žmonių gerovę ir saugumą.
 
Jūsų Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus bei visą šalį minint Omano Sultonato nacionalinę šventę ir Jūsų gimimo dieną. Jums asmeniškai linkiu sveikatos ir stiprybės, o Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams - gerovės ir klestėjimo.
 
Gerbiamasis Kolega, leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti laimėjus Rumunijos Prezidento rinkimus. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir ryžto einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas.
 
Gerbiamieji Ieva Žukauskaite ir Evaldai Sodeika, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Austrijoje vykusiame pasaulio suaugusiųjų standartinių šokių čempionate ir iškovojus bronzos medalius.
 
Gerbiamoji Vilma Dambrauskaite, sveikinu Jus sėkmingai pasirodžius IX-ajame pasaulio moterų korespondencinių šachmatų čempionate ir iškovojus bronzos medalį.
 
Gerbiamasis Aurimai Didžbali, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Kazachstane vykusiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate ir iškovojus bronzą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374281

Šiandien apsilankė: 6020

Dabar naršo: 118

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.