EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija, kuo nuoširdžiausiai sveikinu Jus Lenkijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms linkiu stiprybės ir laimės, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. 1918 m. savo laisvės ir nepriklausomybės siekį Lietuva ir Lenkija įprasmino tvirtai pasirinkdamos pačios spręsti savo likimą. Ryžtas kovoti dėl teisės turėti savo valstybę neužgeso ir pačiais sunkiausiais metais. Įveikusios daugelį sunkių istorijos iššūkių šiandien mūsų valstybės yra nepriklausomos, stiprios ir išdidžios demokratinės Europos tautų šeimos narės.
 
Gerbiamieji Andriau Draugeli, Vytautai Cėpla, Valdemarai Gudauskai, Gabija Gudeliauskaite, Inga Mikšaite, Eventai Gužauskai, Justinai Kvietka, Arnoldai Grevai, Brigita Gustaityte, Jurai Sokolovai, Rūta Dobilaite, Maksimai Bogačiovai, Tomai Struopau, Judita Jankauskaite, Valerija Jerenkevič, Jelena Sapožnikova, Aurimas Šmigelski, Valdai Aveli ir Pauliau Sasnauskai, sveikinu Jus pergalingai baigus Kaune vykusį Europos kiokušin karatė čempionatą ir pasipuošus aukso, sidabro bei bronzos medaliais.
 
Gerbiamieji Artūrai Zinkovski ir Robertai Jokuly, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Rusijoje vykusiame Europos jaunių bokso čempionate ir savo svorio kategorijose iškovojus bronzą. Šis medalis yra ne tik puikus kasdienio Jūsų darbo, ryžto, kantrybės įvertinimas, bet ir svarus įrodymas, kad Lietuvos bokso ateitis - tvirtose rankose.
 
Gerbiamieji Edita Daniūte ir Mirko Gozzoli, sveikinu Jus triumfavus Kinijoje vykusiame tarptautinės sportinių šokių federacijos profesionalų divizijos standartinių šokių pasaulio čempionate - iškovojus auksą ir dar kartą įrodžius, kad esate stipriausi. Ir nors pranešėte, kad šis pasirodymas judviejų karjeroje buvo paskutinis, tikiu, kad ir toliau išliksite šokio pasaulyje, dalinsitės savo patirtimi su jaunąja karta ir padėsite užaugti naujiems čempionams.
 
Gerbiamieji, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Šveicarijoje vykusiame 2014 metų pasaulio tradicinės karatė čempionate. Jūsų iškovotas medalis - geriausias nuolatinių treniruočių ir pastangų įvertinimas, kuris reiškia, kad esate teisingame kelyje, garsinančiame Lietuvą ir stiprinančiame mūsų pasididžiavimo jausmą.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos vardu sveikinu Jus Turkijos nacionalinės šventės - Respublikos dienos - proga. Linkiu Turkijai ir jos žmonėms įsimintinos šventės bei ilgų klestėjimo ir gerovės metų. Lietuvos ir Turkijos santykiai per pastaruosius dešimtmečius ypač sustiprėjo dėl mūsų žmonių inicijuotų dvišalių projektų kultūros, turizmo, verslo ir kitose srityse.
 
Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus Čekijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums ir visiems Čekijos žmonėms ilgų laimės, klestėjimo ir gerovės metų. Mūsų šalių santykiai yra grįsti abipuse pagarba ir tarpusavio supratimu. Per du dešimtmečius Lietuva ir Čekija tapo artimomis partnerėmis ir sąjungininkėmis, vystančiomis sėkmingo bendradarbiavimo iniciatyvas ne tik dvišaliu pagrindu, bet ir Europos Sąjungos bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos kontekste.
 
Gerbiamasis Antanai Tyla, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Esate vienas reikšmingiausių mūsų istorikų, kurio mokslinis žvilgsnis krypo į Lietuvos valstybingumui ypač svarbią epochą - Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Nuoseklios ir kruopščios studijos, dėmesys detalėms ir profesinis atkaklumas lėmė, kad Jūsų moksliniai darbai neliko nepastebėti ir neįvertinti. Kad visada buvote mylimas studentų ir gerbiamas kolegų.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus perrinkimo Brazilijos Prezidente proga ir linkiu Jums daug sėkmės, sveikatos ir stiprybės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas. Nuoširdžiai linkiu, kad Brazilijos žmonių išreikštas pasitikėjimas ir parama suteiktų Jums jėgų ir ryžto tęsti pradėtus darbus vedant savo valstybę ekonominio augimo keliu bei siekiant dar didesnės gerovės Jūsų šalies žmonėms užtikrinimo. Linkiu išminties ir ryžto sprendžiant ne tik Brazilijos žmonėms, bet ir visam pasauliui svarbius ekonominio ir politinio stabilumo klausimus bei bendrus saugumo uždavinius.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Austrijos Nacionalinės dienos proga. Linkiu Jums ir visiems Austrijos žmonėms sėkmės, gerovės ir klestėjimo. Lietuvos ir Austrijos dvišaliai santykiai yra paremti augančiu susidomėjimu ir abipuse pagarba, todėl džiaugiuosi, kad mūsų šalių žmonės vis intensyviau plėtoja bendrus projektus kultūros, verslo, švietimo ir turizmo srityse.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131463

Šiandien apsilankė: 1171

Dabar naršo: 119

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.