EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Sergejau Maslobojevai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Ispanijoje vykusiame Europos kikbokso čempionate - iškovojus auksą ir papildžius savo laimėjimų kolekciją dar vienu įspūdingu titulu.
 
Mieli Lietuvos žmonės, minime dvidešimt antrąsias mūsų Konstitucijos metines. Tiek metų esame apsisprendę gyventi valstybėje, kurioje teisė ir demokratija, žmogaus teisės ir taikos siekis yra fundamentalios vertybės. Esamos geopolitinės situacijos akivaizdoje, kai susiduriame ne tik su ekonominėmis, bet ir su karinėmis grėsmėmis, Konstitucija įgauna naują prasmę.
 
Gerbiamasis Donatai Sauka, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Visą gyvenimą paskyręs literatūrai ir kalbai, labai pagrįstai esate vadinamas vienu reikšmingiausių XX amžiaus literatūrologų Lietuvoje. Jūsų parašytos monografijos ir vadovėliai, Jūsų nuoseklūs tautosakos tyrinėjimai, ilgametis dėstytojo darbas visada prisidėjo ir toliau prisidės prie mąstančios, brandžios ir savo vertę žinančios Lietuvos kūrimo.
 
Jūsų Didenybe, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu Jus nuoširdžiai pasveikinti Ispanijos nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums, Jūsų Didenybe, kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems Ispanijos žmonėms - ilgų gerovės ir klestėjimo metų. Džiaugiuosi, kad mus vienija tvirti dvišaliai ryšiai, bendromis vertybėmis grįsta narystė Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kroatijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jūsų šaliai ir visiems Kroatijos žmonėms linkiu kuo didžiausios sėkmės, gerovės ir klestėjimo. Šiemet Kroatija minėjo pirmąsias narystės Europos Sąjungoje metines. Prieš metus kartu su visais Europos žmonėmis džiugiai sutikome naują Europos Sąjungos narę, su kuria pradėjome intensyvų bendradarbiavimą spręsdami visai Europai svarbius klausimus.
 
Gerbiamasis Feliksai Bajorai, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 80 metų jubiliejaus proga. Esate vienas reikšmingiausių ir unikaliausių Lietuvos kompozitorių, savitai pažvelgusių į mūsų tautos ir kultūros patirtį, susiejusių savo talentą su galia, sklindančia iš lietuvių liaudies tradicijos. Jūsų muzikoje atsiskleidžia mūsų kultūros paslaptingumas. Visą save paskyręs muzikai, tapote žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klausytojų, kuriuos visada žavi Jūsų meniniai ieškojimai ir mokėjimas nustebinti.
 
Mieli Lietuvos mokytojai, esate tvirtos, kūrybingos ir pilietiškos Lietuvos visuomenės kūrėjai - Jūs nuolat rodote kryptį kitiems, į Jus kasdien žvelgia daugybė akių. Būtent Jūsų darbo dėka tose akyse sužimba noras pažinti ir atrasti, išmokti ir suprasti. Jūsų kasdieninės pastangos lemia, kad jose atsispindi esminės žmogiškos vertybės ir suvokimas, kas yra darbštumas, atsakomybė, pagarba sau ir kitam.
 
Gerbiamasis Ministre Pirmininke, nuoširdžiai sveikinu Jus pradėjus eiti Švedijos Karalystės Ministro Pirmininko pareigas ir linkiu Jums visokeriopos sėkmės, išminties ir ryžto dirbant savo šalies ir visos Europos žmonių labui. Džiaugiuosi, kad per pastaruosius glaudžių ir draugiškų santykių dešimtmečius Švedija tapo viena svarbiausių Lietuvos partnerių ne tik politinėje darbotvarkėje, bet ir verslo, energetikos, mokslo, kultūros srityse.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Vokietijos nacionalinės šventės - Vienybės dienos - proga. Jums, Jūsų Ekscelencija, linkiu ryžto ir stiprybės, o Jūsų šaliai - gerovės ir klestėjimo. Vokietijos susivienijimo diena yra brangi ir tais pačiais metais paskelbusios nepriklausomybę Lietuvos žmonėms.
 
Jūsų Ekscelencija, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus šešiasdešimt penktųjų Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo metinių proga. Linkiu Jums ryžto ir susitelkimo dirbant šalies labui, o visiems Kinijos žmonėms gerovės, džiaugsmo ir kuo didžiausios sėkmės. Šiandien Kinija gali džiaugtis sukūrusi ekonomiškai stiprią valstybę, kurios balsas tarptautinėje bendruomenėje yra gerbiamas ir girdimas.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131451

Šiandien apsilankė: 1159

Dabar naršo: 116

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.