EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kipro Respublikos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums ir visiems Kipro žmonėms daug džiaugsmo, sėkmės ir klestėjimo. Viliuosi, kad jau daugiau nei du dešimtmečius besitęsiantys draugiški Lietuvos ir Kipro santykiai tik tvirtės.
 
Gerbiamasis Generalini Sekretoriau, nuoširdžiai sveikinu Jus tapus Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos Generaliniu Sekretoriumi ir linkiu Jums stiprybės, išminties bei atkaklumo vykdant šias ypač svarbias pareigas. Šiuo metu saugumo klausimai yra aktualūs kaip niekada anksčiau. Tai suvokdami Lietuvos žmonės laiko Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją pagrindiniu garantu, kuris užtikrina ir užtikrins mūsų šalies, taip pat ir viso regiono, saugumą.
 
Gerbiamieji Mantvydai Švėgžda, Martynai Jasiūnai, Rokai Petraiti, Lenkijoje vykęs Europos muaythai čempionatas Jums buvo pergalingas - savo svorio kategorijose iškovojote bronzos medalius ir įrodėte, kad esate vieni pajėgiausių sportininkų mūsų žemyne. Kartu su visa Lietuva džiaugiuosi ir didžiuojuosi Jūsų jėga, atkaklumu ir noru kovoti už savo šalies garbę. Tegul šie medaliai sustiprina Jūsų pasitikėjimą savimi ir įkvepia skambioms pergalėms ateityje.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Bulgarijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums daug sveikatos ir laimės, o visai bulgarų tautai - gerovės ir klestėjimo.
 
Gerbiamasis Generalini Sekretoriau, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už Jūsų darbą vadovaujant Šiaurės Atlanto sutarties organizacijai, už Jūsų nuoseklias ir ryžtingas pastangas visapusiškai užtikrinant Lietuvos ir visų NATO valstybių narių saugumą. Šių metų balandžio mėnesį Lietuva minėjo dešimtąsias narystės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje metines. Dėl savo istorinės patirties lietuviai puikiai suvokia galimas grėsmes mūsų visų saugumui ir taikai pasaulyje, todėl nuoširdžiai vertiname Jūsų lemiamą vaidmenį priimant sprendimus, dėl kurių šiandien mūsų šalies ir viso regiono žmonės gali jaustis saugesni.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus penkiasdešimtųjų Maltos Nepriklausomybės dienos metinių proga. Jums, Jūsų Ekscelencija, ir visiems Jūsų šalies žmonėms linkiu gražios ir įsimintinos šventės. Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Malta sukūrė tvirtus, abipusės pagarbos ir pasitikėjimo dvasia grįstus santykius. Šios reikšmingos sukakties proga tikiuosi, kad mūsų šalys ir toliau stiprins visapusį dvišalį dialogą ir konstruktyvų bendradarbiavimą Europos Sąjungoje.
 
Gerbiamieji Lietuvos šauliai, sveikinu Jus 25-ųjų Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo metinių proga. Lietuvos šaulių sąjungos istorija yra neatsiejama nuo Lietuvos nepriklausomybės raidos. Visais laikais ir sąlygomis šauliai būrė aktyvius, Lietuvą mylinčius žmones.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu noriu pasveikinti Jus Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums didžiausios ištvermės ir ryžto dirbant savo šalies labui, o Čilei ir jos gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų. Žymaus geologo Ignoto Domeikos pavyzdys parodo, kad ir tokios geografiškai tolimos valstybės kaip Lietuva ir Čilė yra susietos mūsų šalių žmonių gyvenimais ir darbais.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu noriu pasveikinti Jus Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums ir visiems Meksikos gyventojams sėkmės ir gerovės, o Jūsų šaliai - ilgų klestėjimo ir santarvės metų. Tikiu, kad mūsų šalių santykiai, sėkmingai plėtojami abipusės pagarbos, pasitikėjimo ir draugystės dvasia, tik tvirtės. Dvišalis ekonominis ir politinis bendradarbiavimas, bendri kultūriniai ir kiti projektai ne tik sustiprins mūsų valstybes, bet ir dar labiau suartins mūsų tautas ir žmones.
 
Gerbiamasis Edgarai Venckaiti, sveikinu Jus tapus graikų-romėnų imtynių bronzos medalio laimėtoju pasaulio imtynių čempionate Taškente, Uzbekistane. Jūs tęsiate Lietuvos imtynių tradicijas ir garsinate mūsų šalį, kaip stiprių žmonių kraštą. Dėkoju už Jūsų ryžtą, atkaklumą ir tvirtą charakterį, kovojant dėl Lietuvos garbės.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131437

Šiandien apsilankė: 1145

Dabar naršo: 105

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.