EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Arvydai Šliogeri, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 70 metų jubiliejaus proga. Esate vienas unikaliausių ir talentingiausių Lietuvos žmonių - filosofas, daugybės knygų autorius, ilgametis profesorius, išauginęs būrį jaunų mokslininkų, kurie šiandien didžiuodamiesi taria - esu Arvydo Šliogerio mokinys.
 
Gerbiamoji Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene, gerbiamasis Justinai Kinderi, sveikinu Jus tapus pasaulio čempionais šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrių estafečių varžybose Varšuvoje. Jūs tvirtai ginate Lietuvos garbę šiuolaikinės penkiakovės varžybose, atskleisdami lietuvių visapusiškumą, atkaklų tikslo siekimą ir sugebėjimą išlikti geriausiems. Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės padangėje vėl pergalingai plevėsuoja Trispalvė.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Brazilijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės, o visiems Brazilijos žmonėms - gerovės ir klestėjimo. Sveikindama nacionalinės šventės proga, Brazilijai ir ateityje linkiu sėkmingo ir subalansuoto ekonominio augimo. Nuoširdžiai tikiuosi, kad, augant Brazilijos vaidmeniui regione ir visame pasaulyje, Jūsų šalis bus demokratijos ir taikos ramstis bei atsakingai prisidės prie visos Lotynų Amerikos gerovės ir klestėjimo užtikrinimo.
 
Gerbiamas profesoriau Edvardai Gudavičiau, Nuoširdžiai sveikinu Jus sulaukus garbingos 85-ų metų sukakties. Per gyvenimą žengdamas su meile Lietuvai ir istorijai, Jūs tapote Lietuvos istorijos tėvu, atvėrusiu garbingą mūsų valstybingumo šimtmečių lobyną. Jūsų dėka į kovą dėl Nepriklausomybės kilome gerai žinodami savo istorines šaknis ir suvokdami Lietuvos reikšmę Europos raidai.
 
Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Slovakijos nacionalinės šventės - Konstitucijos dienos - proga. Linkiu sėkmės ir klestėjimo Jums ir Jūsų šaliai. Tikiuosi, kad jau trečią dešimtmetį skaičiuojantis draugiškas Slovakijos ir Lietuvos dialogas dabartiniame politiniame ir ekonominiame kontekste dar labiau sustiprės ir padės kartu įveikti visus mums iškylančius iššūkius.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Moldovos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Moldovai vienybės, taikos ir klestėjimo, o Jums - stiprybės ir kuo didžiausios sėkmės dirbant savo šalies gerovės ir saugumo labui. Nuoseklus ir ryžtingas Moldovos kelias žengiant europinės integracijos keliu yra pavyzdys ir kitoms reformas įgyvendinančioms regiono šalims. Tvirtai remiame Jūsų šalies pasirinkimą kurti laisvą ir demokratišką valstybę bei stiprinti ryšius su Europos Sąjungos šalimis.
 
Gerbiamieji, sveikinu Jus tapus Nandzingo Jaunimo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro nugalėtojais! Vieninga komandos dvasia ir kūrybingu žaidimu Jūs vėl priminėte pasauliui, kad Lietuva - krepšinio šalis. Jūsų ir Lietuvos garbei Kinijoje nuskambėjusi „Tautiška giesmė" plačiai paskleidė žinią, kad mūsų krepšinkai dar ilgai džiugins savo gerbėjus.
 
Miela Rūta, sveikinu Tave puikiai pasirodžius 2014-ųjų Europos plaukimo čempionate Berlyne ir tapus 50 metrų plaukimo krūtine čempione! Kartu su visa Lietuva džiaugiuosi ir didžiuojuosi Tavo laimėjimais. Nuolat kylanti aukštyn Tavo pasiekimų kreivė yra tapusi Lietuvos, ypač jos jaunimo, neribotų galimybių simboliu. Su Tavimi daugelis jaučiasi galintys siekti savo tikslų ir nugalėti.
 
Gerbiamasis Dovydai Vaivada, sveikinu Jus puikiai pasirodžius jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijos Nandzingo mieste ir iškovojus bronzos medalį šiuolaikinės penkiakovės varžybose! Šis Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės istoriją papuošęs garbingas laimėjimas įrodė, kadJūsų ir Jūsų trenerių pasitikiteėjimo savimi ir turite tvirtąo charakterįio dėka Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės istoriją papuošė dar vienas garbingas įrašas. Dėkoju Jums už Lietuvos vardo garsinimą ir pasididžiavimo mūsų šalimi stiprinimą.
 
Gerbiamasis Vadimai Korobovai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius jaunimo olimpinėse žaidynėse, kurios vykusioseo Kinijos Nandzingo mieste, ir iškovojus sidabro medalį kanojininkų sprinto rungtyje! Dėkoju Jums ir Jūsų treneriams, kad tęsiate garbingas Lietuvos irklavimo sporto tradicijas. Tikiu, kad Jūsų dėka Lietuvos vardas dar ilgus metus bus minimas tarp stipriausių irklavimo sporto šalių. Linkiu Jums sėkmės puoselėjant savo talentą ir siekiant pergalių sau ir Lietuvai!
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79368031

Šiandien apsilankė: 4622

Dabar naršo: 136

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.