EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Leiskite savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus su pergale Kosta Rikos Prezidento rinkimuose ir palinkėti ištvermės bei stiprybės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas.
 
 
Leiskite savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus Indijos Konstitucijos priėmimo metinių – Respublikos dienos – proga ir palinkėti stiprybės bei klestėjimo Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms.
 
Leiskite Jums, naujai išrinktam Čilės Prezidentui, perduoti savo bei visų Lietuvos žmonių sveikinimus ir palinkėti sėkmės einant šias svarbias, ypač atsakingas pareigas.
 
Leiskite padėkoti Jums už laišką, kurį man siuntėte praėjusių metų gruodžio mėnesį. Vertinu Jūsų ir Jūsų vadovaujamos Tarptautinės Frankofonijos organizacijos pastangas atkreipti pasaulio lyderių dėmesį į klimato kaitą ir kartu paskatinti imtis konkrečių veiksmų sprendžiant su tuo susijusias ir visam pasauliui aktualias problemas. Asmeniškai dalyvavau Klimato kaitos konferencijoje Kopenhagoje, kur kartu su Europos Sąjungos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Rusijos Federacijos ir kitų šalių vadovais bandėme pasiekti ambicingą ir teisingą susitarimą dėl kovos su klimato kaita.
 
Leiskite pasveikinti Jus pasiekus pergalę Kroatijos Prezidento rinkimuose ir palinkėti visokeriopos sėkmės einant šias atsakingas pareigas. Kroatija tvirtai ir ryžtingai žengia integracijos į Europos Sąjungą keliu. Lietuva, kaip ir kitos Jūsų pastangas aktyviai remiančios šalys, tikisi, kad jau šiais metais Jūsų šaliai pavyks baigti derybas su Europos Sąjunga ir po kelerių metų tapti šios Bendrijos nare.
 
Sveikindama Jus su iškilia istorine sukaktimi – pirmosios sentikių cerkvės Lietuvoje įkūrimo 300 metų proga – noriu pabrėžti tiek daug Lietuvai ir jos kultūrai davusios Jūsų religinės-etninės grupės neatsiejamumą nuo mūsų valstybės istorijos.
 
Norėčiau pasveikinti Jus , įžengus į naujų iššūkių metus ir palinkėti mums visiems reikšmingų pergalių. Praėję metai Jums išties buvo sėkmingi - Europos ir pasaulio čempionatuose laimėta pusketvirto šimto medalių įvairių sporto šakų varžybose. Tai ne vienos dienos ir ne vienerių metų triūso rezultatas, reikalaujantis pasišventimo, pasiaukojimo ir atkaklaus kasdieninio darbo. Be jokios abejonės, tai ir didelis trenerių nuopelnas. Jie, negailėdami savo laiko ir talento, šių pergalių siekė kartu su Jumis.
 
Suartinti Kalėdų dvasios, padėkime vienas kitam pasijusti svarbiais ir reikalingais, atskleisdami unikalius kiekvieno žmogaus sugebėjimus, praturtinkime Lietuvą.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Gimtadienio ir visos Japonijos Nacionalinės šventės proga. Noriu palinkėti Jums ir Jūsų šeimai stiprybės, sėkmės ir sveikatos, o Jūsų šaliai ir jos žmonėms - klestėjimo ir gerovės.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374234

Šiandien apsilankė: 5973

Dabar naršo: 136

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.