EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus, susirinkusius iš viso pasaulio į šį Pasaulio lietuvių jaunimo Kongresą, siejamus lietuvybės dvasios, istorijos, kalbos ir kultūros. Jūs nepaprastai esate svarbūs Lietuvai, jos dabarčiai ir ateičiai. Jūsų nuoširdaus ryšio su gimtąja žeme, nacionalinės savigarbos ir kūrybiškumo dėka keičiasi ne tik Jūsų, bet ir Lietuvos, ir pasaulio, kuriame gyvename, situacija. Mūsų, lietuvių, nėra daug, bet mes stiprūs ir vieningi, puoselėjame savo kultūrą, didžiuojamės savo istorija ir paveldu, išlaikome savo papročius ir kalbą.
 
Leiskite Jus kuo nuoširdžiausiai pasveikinti gražaus Jubiliejaus proga. Asmeniškai Jums, Jūsų šeimai ir artimiesiems linkiu visokeriopos sėkmės ir sveikatos.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Kazachstano nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti laimėjus Rumunijos Prezidento rinkimus ir palinkėti visokeriopos sėkmės dar penkerius metus vadovaujant savo šaliai.
 
Leiskite Jums perduoti savo bei Lietuvos žmonių sveikinimus tapus Šveicarijos Konfederacijos Prezidente ir palinkėti sėkmės einant šias svarbias, atsakingas pareigas.
 
Priimkite mano nuoširdžiausius sveikinimus Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms Suomijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jūsų šaliai klestėjimo, o Jums – tvirtybės ir neblėstančio entuziazmo.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Nacionalinės šventės – Trisdešimt aštuntųjų šalies susivienijimo metinių – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės asmeniškai Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Rumunijos nacionalinės šventės – Susivienijimo dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šaliai.
 
Ukrainai minint jau septyniasdešimt šeštąsias Didžiojo badmečio (Holodomoro) metines savo ir visos Lietuvos vardu norėčiau išsakyti paramą ir solidarumą Jums ir ukrainiečių tautai.
 
Širdingai sveikinu Jus Nacionalinės šventės proga. Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms linkiu gerovės ir klestėjimo. Lietuvą ir Gruziją vienija panaši istorija – XX a. pradžioje abi valstybės tais pačiais metais tapo nepriklausomomis. Lietuva ir Gruzija beveik tuo pačiu laiku XX a. pabaigoje atkūrė savo šalies nepriklausomybę. Atgauta laisvė mūsų šalių visuomenėms suteikia galimybę kurti demokratines ir stabilias valstybes.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79351125

Šiandien apsilankė: 5575

Dabar naršo: 352

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.