EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Ukrainos Nepriklausomybės dienos proga. Jums, Jūsų šaliai ir visiems Ukrainos žmonėms linkiu stiprybės, vienybės ir taikos. Prieš dvidešimt trejus metus ukrainiečiai pasirinko savo valstybę kurti patys. Šiandien Ukraina dėl savo laisvės ir nepriklausomybės priversta kovoti. Jūsų kova rodo, kad tvirtai pasirinkote europietiškos Ukrainos kelią ir siekiate gyventi demokratiškoje ir nepriklausomoje šalyje.
 

Gerbiamasis Mindaugai Biliau, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, rutulio stūmimo čempionu bei disko metimo varžybų vicečempionu. Šie medaliai - geriausias įrodymas, kad tęsiama didinga lengvosios atletikos Lietuvos sportininkų istorija. Dėkoju Jums, kad garsinate Lietuvos, kaip galiūnų žemės, vardą. Esate tvirto, nepalenkiamo ir laiminčio lietuvio pavyzdys.

 
Gerbiamasis Giedriau Titeni, nuoširdžiai sveikinu Jus triskart tapus 2014-ųjų Europos plaukimo čempionato Berlyne triskart medalininku! Jūsų sidabras 50 metrų distancijoje ir bronza 100 bei 200 metrų rungtyseplaukimuose ras garbingą vietą Lietuvos plaukimo istorijoje! Uoliai siekdamas aukščiausių apdovanojimų, Jūs žavite savo gerbėjus gimtuosiuose Anykščiuose, visoje Lietuvoje ir pasaulyje. Dėkoju Jums ir Jūsų treneriams, kad garsinate Lietuvą garsinate pasaulyje, kaip plaukimo šalį. Kaip tvirtų, užsispyrusių ir atkakliai tikslo siekiančių žmonių valstybę.
 
Gerbiamoji Akvile Paražinskaite, sveikinu Jus iškovojus garbingą trečiąją vietą Jaunimo olimpinių žaidynių, kurios vykusiųo Kinijos Nandzingo mieste, teniso dvejetų irbei vienetų turnyruose! Jūsų talentas, uolus darbas ir laimėjimaipasiekimai kuria sėkmingą Lietuvos teniso ateitį. Nandzingo kortuose kovingu ir garbingu žaidimu Jūs pelnėte daugelio teniso mėgėjų simpatijas sau ir Lietuvai.
 

Gerbiamasis Jonai Spudi, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, ieties metimo rungties nugalėtoju! Jūsų dėka Europos sporto istorijoje atsirado dar vienas auksinis įrašas apie Lietuvą.

 

Gerbiamasis Simonai Kuruti, sveikinu Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Miela Rūta, sveikinu Tave puikiai pasirodžius Nadzingo mieste, Kinijoje, vykusiose Jaunimo olimpinėse žaidynėse ir iškovojus net du aukso medalius 50 ir 100 metrų plaukimo krūtine rungtyse. Tavo dėka Lietuva yra tarp perspektyviausių plaukimo šalių.

 
Leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus minint Afganistano Nepriklausomybės devyniasdešimt penktąsias metines. Linkiu Jums geros sveikatos ir stiprybės, o Jūsų šaliai - saugumo ir gerovės. Jūsų šaliai sprendžiant sudėtingus valstybės stiprinimo, ekonominės gerovės įtvirtinimo bei nacionalinės ir socialinės lygybės užtikrinimo uždavinius, noriu išreikšti tvirčiausią paramą Jums ir visiems Jūsų šalies piliečiams, taikiai siekiantiems demokratijos ir klestėjimo Jūsų šalyje.
 

Gerbiama Ramune Adomaitiene, Sveikinus Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Gerbiamasis Povilai Strazdai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Nandzingo jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijoje ir tapus 200 metrų kompleksinio plaukimo rungties vicečempionu!

 
Atgal| 1 2 3 ... 6 7 8 9 10 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77811794

Šiandien apsilankė: 10204

Dabar naršo: 1123

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.