EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Širdingai sveikinu Jus valstybės nacionalinės šventės – Latvijos nepriklausomybės dienos – proga. Jums ir visiems Jūsų šalies žmonėms linkiu gerovės ir klestėjimo. Leiskite Jums dar kartą padėkoti už šiltą priėmimą Rygoje vieno pirmųjų mano vizitų į užsienį metu. Šis vizitas bei mūsų diskusija Rygos saugumo konferencijoje parodė, kad, spręsdami bendras Baltijos valstybių problemas, privalome išlikti vieningi, bendromis pastangomis stengtis įveikti mus visus kamuojančią ekonomikos krizę ir kartu nenusigręžti nuo mūsų šalims ir mūsų žmonėms itin svarbių regioninių projektų įgyvendinimo.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Turkijos Respublikos paskelbimo dienos metinių proga! Linkiu Jums didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai – ilgų klestėjimo ir gerovės metų. Per aštuoniasdešimt šešerius Turkijos Respublikos gyvavimo metus Jūsų šalis išlaikė glaudžius ryšius su daugeliu Europos valstybių. Šie Turkijos ir Europos ryšiai nuolat buvo plėtojami ir vis tvirtėjo.
 
Vienijamos stiprios viduje ir ryžtingos išorėje Europos vizijos, šiandien mūsų šalys aktyviai bendradarbiauja Europos Sąjungoje ir NATO. Čekija – viena pirmųjų naujųjų Europos Sąjungos narių, ryžtingai ir kartu sėkmingai ėmusi pirmininkauti šiai organizacijai. Mūsų bendradarbiavimas šiuo laikotarpiu parodė, kad Lietuvos ir Čekijos interesai yra labai artimi. Jūsų pirmininkavimo metu patvirtinta Europos Sąjungos Rytų partnerystės iniciatyva atvėrė naują santykių su Baltarusija, Ukraina, Moldova, Gruzija, Armėnija ir Azerbaidžanu etapą ir suteikė naujų galimybių stiprinti demokratines bei rinkos reformas šiose šalyse.
 
Mūsų valstybes skiria tūkstančiai kilometrų, mūsų prekybiniai ryšiai labai menki, o kultūrinė ir istorinė patirtis – labai skirtinga. Tačiau pažvelgę atidžiau, atrastume ir mūsų bendradarbiavimą paskatinti galinčių veiksnių. Visų pirma Lietuva ir Turkmėnistanas prieš kelis dešimtmečius beveik kartu išsivadavo iš sovietinės priespaudos ir ėmėsi kurti suverenų valstybingumą. Valstybės kūrimas, Nepriklausomybės įtvirtinimas, statuso tarptautinėje bendruomenėje užsitikrinimas – tai bendri iššūkiai, kuriuos turėjo įveikti ir Lietuvos, ir Turkmėnistano piliečiai.
 
Sveikinu Jus ir visus Austrijos žmones Nacionalinės šventės proga! Austrijai minint 54-ąsias sutarties, atnešusios Jūsų šaliai laisvę ir nepriklausomybę, metines, linkiu Jums asmeniškai kuo geriausios kloties, o Austrijos žmonėms -- gerovės ir klestėjimo.
 
Įspūdingas Jūsų gyvenimo ir kūrybos kelias - nuo berniuko, per Mišias pavadavusio savo pirmąjį mokytoją vargonininką, iki garbaus Muzikos akademijos profesoriaus ir katedros vedėjo, apdovanoto Gedimino III laipsnio ordinu.
 

Sveikinu Jus IFBB pasaulio moterų lengvojo kultūrizmo čempionate laimėjus bronzos medalį. Dėkoju Jums, kad savo pergalėmis garsinate Lietuvos vardą ir rodote puikų pavyzdį sportuojančiam Lietuvos jaunimui!

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Simoną Krupeckaitę, tapusią Europos dviračių treko moterų sprinto daugiakovės varžybų čempione Belgijoje vykusiame Europos dviračių treko čempionate.

 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Marių Gudą, praėjusį savaitgalį Švedijos sostinėje Stokholme iškovojusį aukso medalį atviro braziliškojo džiudžitsu pirmenybėse.

 
Ekonominis šalies gyventojų gerovės pagrindas yra jos turimas žmogiškasis potencialas bei kiti gamybinei veiklai svarbūs ištekliai. Tinkamas jų panaudojimas priklauso nuo mūsų šalies verslo gebėjimų: įvertinti rinkos tendencijas, prisitaikyti, atrasti naujas galimybes, būti atviriems naujovėms. Ligšiolinės Lietuvos ūkio tendencijos atskleidė, kad šalies verslininkai, pramonininkai turi šiuos gebėjimus, kuria naujas darbo vietas ir padeda kelti šalies gyventojų gerovę.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79368068

Šiandien apsilankė: 4659

Dabar naršo: 143

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.