EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Leiskite nuoširdžiai Jus pasveikinti prieš kelias dienas tapus Nobelio taikos premijos laureatu. Tai – Jūsų vizijos, kuria dalinotės su mumis, kaip sukurti geresnį ir saugesnį pasaulį, bei Jūsų pastangų ją įgyvendinti deramas pripažinimas.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus nuoširdžiai pasveikinti Ispanijos Nacionalinės šventės proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Šiandien minime Lietuvos savivaldos 90 – ties metų jubiliejų. Norėčiau visus nuoširdžiai pasveikinti su šia demokratijos švente, kurios ištakos siekia daug senesnius laikus. Savivalda – besiformuojančių miestų ir laisvųjų piliečių, panorusių savarankiškai spręsti savo likimą, valios išraiška.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kroatijos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Šimtametė „Draugo“ istorija patvirtina, kad žmogiškųjų vertybių puoselėjimas, viso pasaulio lietuvių vienijimas ir lietuviškos kultūros sklaida buvo ir tebelieka gyvybingaisiais laikraščio tikslais, nepaisant istorinių aplinkybių.
 
Chorinis dainavimas yra tobuliausių pasaulyje instrumentų - žmonių balsų ir sielų – harmoningas skambėjimas. Minėdami Jūsų kolektyvo 40 – metį, mes prisimename tą ilgą ir nelengvą kelią, kurį nuėjo vienas profesionaliausių Lietuvoje muzikinių kolektyvų – Kauno valstybinis choras.
 
XXI – osiose kurčiųjų olimpinėse žaidynėse, vykusiose Taivano sostinėje Taipėjuje , įrodėte kiek daug galite: iškovojote kaip niekada gausų medalių derlių - net trylika įvairių spalvų apdovanojimų. Ypač sekėsi trenerių Jurgio Merktino ir Laimio Drazdausko auklėtiniams, tapusiems čempionais.
 
Be Jūsų kantraus ir pasiaukojamo darbo sunku būtų įsivaizduoti valstybės ateitį ir ateinančią kartą. Be mokyklos, kaip asmenybių ugdymo židinio, negalėtume kalbėti apie šalies darnų vystymąsi ir kūrybingos visuomenės tapsmą. Jūs esate gyvoji grandis, jungianti ir perduodanti praeities bei dabarties išmintį ir sunkmečio laikais susitelkianti prie išliekančių vertybių.
 
Lygiai prieš devyniolika metų spalio 3 d. 12 val. nakties šimtai tūkstančių Vokietijos gyventojų, susirinkusių priešais Reichstagą, Brandenburgo vartus ir kitur, dainuodami Vokietijos nacionalinį himną ir plevėsuojant juodos, raudonos ir aukso spalvų vėliavai, sutiko žinią, kad po ilgų padalijimo dešimtmečių geležinė uždanga griuvo, o jūsų šalis ir jūsų tauta susivienijo. Tai buvo nepamirštama ir itin džiaugsminga akimirka, po ilgų totalitarinės priespaudos ir padalijimų metų, suteikusi naujos vilties ir įkvėpimo ne tik Vokietijos žmonėms, bet ir visai Europai, ir pasauliui.
 
Nuoširdžiai sveikinu Jus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Ištikus bėdai ar nelaimei, mes kreipiamės į Jus. Jūs kiekvieną dieną akis į akį susiduriate su visuomenės skauduliais. Galima būtų išvardinti šimtus atvejų, kai Jūs išgelbėjote gyvybę, užkirtote kelią nusikaltimui ar padėjote jį išaiškinti, sulaikėte pavojingus nusikaltėlius, kontrabandininkus, kitus įstatymo pažeidėjus. Atsakingas, o kartais ir labai pavojingas Jūsų darbas ne visuomet susilaukia dėkingumo ir deramo įvertinimo.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79131123

Šiandien apsilankė: 831

Dabar naršo: 191

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.