EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus, susirinkusius į Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimą ir šventinį koncertą. Neblėstanti Jūsų energija, kūrybinis išradingumas liudija jaunas Jūsų širdis. Net ir šiais, nelengvais šaliai laikais, Jūsų rodomas optimizmas, solidarumas ir pasiryžimas atlaikyti sunkmečio išbandymus vardan geresnės ateities, atspindi brandžią gyvenimo išmintį.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Kinijos nacionalinės šventės – Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo 60-ųjų metinių – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šaliai.
 
Nuoširdžiai sveikinu Klaipėdos universiteto sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ pagrindinę komandą ir jos vadovus: Skaistutę Idzelevičienę ir Romualdą Idzelevičių, laimėjus aukso medalį Lotynų Amerikos šokių ansamblių Europos čempionate, vykusiame Vilniuje.
 
Leiskite Jus pasveikinti su įspūdinga Jūsų vadovaujamos Vokietijos Krikščionių demokratų sąjungos ir asmeniškai Jūsų pergale Vokietijos parlamento rinkimuose. Artėjant Jūsų šalies ir visos Europos istorijai svarbiai datai – lapkričio 9 d., visa Europa minės Berlyno sienos griuvimo dvidešimtmetį. Tikiu, kad Jums pareikštas pelnytas rinkėjų pasitikėjimas lems tolesnį Vokietijos ir Europos sustiprėjimą bei ūkio atsigavimą. Linkiu Jums sėkmės, formuojant naująją Vokietijos vyriausybę.
 
Džiaugiuosi galėdama pasveikinti vieną iš seniausias tradicijas turinčių Lietuvos profesinių sąjungų - Lietuvos darbo federaciją, šiandien švenčiančią savo veiklos pradžios 90 - tąsias metines. Džiugu, kad šiandien turime nuoseklios veiklos pavyzdį: 1919 m. įkurta, vėliau ilgą laiką veikusi išeivijoje, mūsų šaliai atgavus nepriklausomybę Lietuvos darbo federacija 1991 m. atnaujino savo veiklą. Norisi tikėti, kad istorijos vingiuose Jūsų organizacija išsaugojo ne tik savo veiklos tęstinumą, bet ir jos įkūrėjų puoselėtas vertybes - socialinį teisingumą bei jautrumą socialinėms žmonių problemoms.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Armėnijos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šaliai.
 
Leiskite pasveikinti Europos Parlamentui patvirtinus Jūsų kandidatūrą į Europos Komisijos Pirmininko postą. Džiaugiuosi, kad, žengdamas šį žingsnį, Europos Parlamentas, kaip ir Europos Vadovų Taryba, dar 2009 metų birželį įvertino Jūsų pastangas, įdėtas vadovaujant Europos Komisijai, ypač dabartinio ekonominio ir finansinio sunkmečio sąlygomis, ir Jūsų ryžtą toliau stiprinti Europos Sąjungą bei siekti jos lyderystės pasaulyje.
 
Prieš 50 metų į pirmąją repeticiją suburtas maestro Hermano Perelšteino, šiandien vadovaujamas maestro Vytauto Miškinio, „Ąžuoliukas" yra ne tik išskirtinis kolektyvas ir unikalus choras, bet ir antrieji namai jau kelintai savo narių kartai. Tai asmenybių ugdymo mokykla, išleidusi į gyvenimo kelią ne tik garsių muzikų, bet ir verslininkų, politikų, visuomenės veikėjų, palikusi neblėstantį įspūdį ir stiprų tarpusavio ryšį.
 
Sveikinu Jus visus, pradedančius naująjį rudens sesijos politinį sezoną. Esame sunkmečio epicentre, kai iš mūsų laukiama ypač atidaus, dėmesingo ir atsakingo darbo. Mūsų sąlyčio taškai ir susikalbėjimo viltis pagrįsta atviru dialogu su visuomene, su tais, kuriuos ypač jautriai paliečia reformos. Tai - mūsų politinė atsakomybė.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Slovakijos nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šaliai.
 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79368059

Šiandien apsilankė: 4650

Dabar naršo: 142

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.