EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Moldovos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Ukrainos Respublikos nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Afganistano nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Linkiu stiprybės Jums asmeniškai ir santarvės valstybei bei visiems Jūsų šalies žmonėms.
 
Nuoširdžiai Jus sveikinu pradėjus eiti šias atsakingas pareigas, kurias, esu tikra, Jūs atliksite puikiai. Šių metų kovo mėnesį minėjome penktąsias Lietuvos narystės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje (NATO) metines. Visus penkerius metus Aljanse siekiame prisidėti prie NATO stiprinimo ir esame pasiryžę įgyvendinti visus Aljansui bei sąjungininkėms duotus įsipareigojimus.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Makedonijos piliečius nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga. Jums asmeniškai linkiu visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai ir žmonėms – ilgų darnos, klestėjimo ir gerovės metų.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Šveicarijos nacionalinės šventės – Konfederacijos įkūrimo dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir sėkmės visiems Jūsų šalies žmonėms, valstybei ir Jums asmeniškai.
 
Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu kuo nuoširdžiausiai sveikinu Jus Belgijos Karalystės nacionalinės šventės proga. Linkiu klestėjimo ir didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.
 

Savo ir visos Lietuvos žmonių vardu kuo nuoširdžiausiai sveikinu Jus Prancūzijos nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga. Linkiu klestėjimo ir didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų šalies žmonėms.

 
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79368217

Šiandien apsilankė: 4808

Dabar naršo: 99

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.