EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamieji šventės dalyviai, 400 Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno metų - tai 400 Lietuvos istorijos metų. Tytuvėnai matė klestėjimą ir taiką, patyrė priespaudos ir tamsumo laikotarpius, kartu su visa tauta kilo į sukilimus, išgyveno okupacijų siaubą ir atgimė laisvei. Tik pasiaukojančių ir drąsių žmonių pastangomis ši šventovė atsilaikė ir išliko atvira mums visiems: jaunimui ir senjorams, šeimoms ir piligrimams iš viso pasaulio.

 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai Jus sveikinu Indijos Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums daug sveikatos ir stiprybės, o visiems Indijos gyventojams taikos ir klestėjimo. Jau septintą Nepriklausomybės dešimtmetį skaičiuojanti Indija šiandien yra vienas svarbiausių ekonomikos, politikos ir kultūros centrų pasaulyje.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus, švenčiančią Korėjos Respublikos nacionalinę šventę - Išsilaisvinimo dieną. Šia proga noriu palinkėti Jums kuo didžiausios sėkmės, o visiems Jūsų šalies žmonėms - daug džiaugsmo, gerovės ir taikos. Lietuvą ir Korėjos Respubliką vienija panaši istorinė patirtis, didelė pagarba demokratijos ir laisvės vertybėms bei stiprus nepriklausomybės siekis. Džiaugiuosi, kad mūsų artimus ryšius vis dažniau papildo bei sustiprina ir prasmingas bendradarbiavimas, kurio puikiausias pavyzdys yra mūsų šaliai Korėjos Respublikoje pastatytas suskystintųjų gamtinių dujų laivas-saugykla.
 
Gerbiamieji ralio „Aplink Lietuvą" dalyviai ir mieli žiūrovai! Šiandien startuojantis ralis „Aplink Lietuvą" tęsia ilgametes Lietuvos automobilių sporto tradicijas įdomiai, smagiai ir garbingai siekti laimėjimų. Adrenalino mėgėjų ekipažai netrukus pasuks Lietuvos keliais, džiugindami šalies gyventojus, ralio žiūrovus. Tai bus ypatingas įvykis ir patiems sportininkams. Ralis „Aplink Lietuvą" - unikalus būdas geriau pažinti mūsų kraštą ir jo žmones, per trumpą laiką aplankant gražiausias Lietuvos vietas.
 
Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus sulaukus garbingo jubiliejaus. Išlikite kupinas ryžto, entuziazmo ir žmogiškos šilumos, kuria žavite savo rinkėjus ir kolegas.
 
Gerbiamasis Kolega, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus laimėjus Turkijos Respublikos Prezidento rinkimus. Linkiu Jums daug stiprybės, sveikatos ir išminties vykdant šį atsakingą darbą visų Turkijos žmonių gerovei ir labui. Nuoširdžiai džiaugiuosi augančiu Lietuvos ir Turkijos politiniu bei ekonominiu bendradarbiavimu, taip pat bendra veikla siekiant saugumo ir stabilumo Europoje bei tvirtėjančiais Turkijos ryšiais su Europos Sąjunga. Tikiu, kad abiejų mūsų šalių laukia dar artimesnių ryšių kupini metai.
 

Gerbiamieji Dovydai Nemeravičiau ir Armandai Kelmeli, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Vokietijoje vykusiame Pasaulio jaunių irklavimo čempionate ir iškovojus sidabrą dviviečių valčių rungtyje. Ši pergalė - ryškus Jūsų asmeninis laimėjimas, kuriuo didžiuojasi Jūsų treneriai, artimieji ir visa Lietuva.

 

Gerbiamasis Jevgenijau Šuklinai, sveikinu Jus sužibėjus Maskvoje vykusiame Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate. Iškovojęs bronzos medalį vienviečių kanojų 200 metrų rungtyje, Jūs dar kartą įrodėte, kad esate tarp stipriausių planetos irkluotojų.

 
Gerbiamasis Pijau Labuti, Slovėnijoje vykusio Europos jaunimo biliardo čempionato pulo-8 rungtyje Jūs iškovojote sidabrą ir padovanojote pergalingą nuotaiką savo artimiesiems bei visai Lietuvai.
 
Gerbiamoji Danute Domikaityte, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Kroatijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo imtynių čempionate - iškovojus bronzą svorio kategorijoje iki 67 kilogramų. Jūsų kaklą papuošęs medalis - reikšmingas įvykis Lietuvos moterų imtynių istorijoje. Jūsų pastangomis visas pasaulis dar kartą išgirdo Lietuvos vardą ir išvydo mūsų Trispalvę.
 
Atgal| 1 2 3 ... 7 8 9 10 11 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77811689

Šiandien apsilankė: 10099

Dabar naršo: 975

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.