EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Lionginai Abariau, nuoširdžiai sveikinu Jus gražios 85 metų sukakties proga. Ne tik įgimtas talentas, bet ir atkaklus darbas lėmė, kad esate viena ryškiausių Lietuvos muzikos asmenybių - žinomas ir mylimas kompozitorius, gerbiamas dėstytojas, ilgametis Dainų šventės dirigentas.
 
Gerbiamasis Mantai Knystautai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Kroatijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo imtynių čempionate - įveikus ne vieną galingą varžovą ir iškovojus sidabrą svorio kategorijoje iki 120 kilogramų. Ant Jūsų kaklo suspindęs medalis - džiugi pergalė ne tik Jums, bet ir treneriams, artimiesiems, visai Lietuvai.
 
Gerbiamasis Maxim Dubarenco, sveikinu Jus triumfavus Lietuvos sostinėje Vilniuje vykusiame Tarptautiniame teniso turnyre Prezidento taurei laimėti. Jūs įveikėte ne vieną stiprų varžovą, per visą turnyrą demonstravote puikią sportinę formą ir tvirtą charakterį - taip įrodėte, kad esate pajėgiausias turnyro dalyvis.
 
Gerbiamasis Žygimantai Gališanski, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Olandijoje vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse - iškovojus sidabrą vienviečių valčių irklavimo rungtyje.
 
Gerbiamosios Ieva Venslavičiūte, Aukse Gecevičiūte, Ingrida Preidžiūte ir Monika Tamulionyte, sveikinu Jus visas - Vilniaus universiteto stalo tenisininkių rinktinę - pergalingai pasirodžius Olandijoje vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse ir pasipuošus bronzos medaliais.
 
Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus Šveicarijos Konfederacijos šventės - Nacionalinės dienos - proga, linkiu stiprybės, sėkmės ir laimės Jums bei Jūsų šalies žmonėms. Per dvi dešimtis nuoseklaus ir pasitikėjimu grįsto bendradarbiavimo metų Lietuva ir Šveicarija sukūrė glaudžius tarpusavio santykius. Pastaruoju metu mūsų šalių gyventojai atranda naujų kultūros ir istorijos sąsajų, jas nuolat plėtoja abipuse iniciatyva.
 

Gerbiamoji Edita Mazurevičiūte, sveikinu Jus triumfavus Portugalijoje vykusiame Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate - iškovojus auksą daugiakovės varžybose. Didžiuokitės šiuo medaliu, nes kartu su Jumis juo didžiuojasi visa Lietuva. Tikiu, kad ši pergalė įkvėps Jus naujiems iššūkiams ir dar didesniam sportiniam ryžtui, norui kovoti ir laimėti.

 

Gerbiamosios Ieva Dumbauskaite ir Monika Povilaityte, Kipre vykusiame Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate įveikėte daugybę pajėgių priešininkių ir iškovojote sidabro medalius. Visa Lietuva džiaugiasi ir didžiuojasi Jūsų atkaklumu ir mokėjimu nepasiduoti net pačiomis dramatiškiausiomis akimirkomis.

 

Gerbiamoji Milda Valčiukaite, sveikinu Jus triumfavus Italijoje vykstančiame Pasaulio jaunimo irklavimo čempionate - iškovojus auksą moterų vienviečių valčių rungtyje ir dar kartą įrodžius, kad esate viena stipriausių savo srities sportininkių pasaulyje. Jus papuošęs medalis - tai ir įspūdingas asmeninis laimėjimas, ir didžiulė Lietuvos irklavimo bendruomenės pergalė, padėsianti populiarinti šią sporto šaką.

 

Gerbiamasis Žygimantai Gališanski, Italijoje vykstančio Pasaulio jaunimo irklavimo čempionato vienviečių valčių rungtyje Jūsų iškovota bronza - tai nuolatinių treniruočių ir pasitikėjimo savo jėgomis rezultatas, kuriuo džiaugiamės ir didžiuojamės mes visi. Sveikinu Jus pergalingai pasirodžius šiame čempionate ir linkiu taip pat atkakliai dalyvauti būsimose varžybose.

 
Atgal| 1 2 3 ... 8 9 10 11 12 ... 72 73 74 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-26 10:50

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 78947970

Šiandien apsilankė: 4924

Dabar naršo: 248

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.