EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Jūsų Ekscelencija, esu nuliūdinta žinios apie lėktuvo katastrofą, įvykusią per Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos valstybių pratybas Albasetėje, Ispanijoje, nusinešusią Prancūzijos piliečių gyvybes ir palikusią daug sužeistų.
 
Jūsų Ekscelencija, esu nuliūdinta žinios apie lėktuvo katastrofą, įvykusią per Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos valstybių pratybas Albasetėje, Ispanijoje, ir nusinešusią dviejų Graikijos pilotų gyvybes.
 
Netekome talentingo, produktyvaus ir reikšmingo XX amžiaus Lietuvos prozininko, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Jono Mikelinsko. Tai buvo autorius, kurio knygos padarė neabejotiną įtaką moderniajai lietuvių literatūrai.
 
Jūsų Didenybe, esu nuliūdinta žinios apie Karaliaus Abdullah bin Abdulazizo netektį. Leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu išreikšti nuoširdžią užuojautą Jums, Karališkajai Šeimai ir visiems Saudo Arabijos žmonėms.
 
Lietuva neteko vieno didžiausių išeivijos kūrėjų - išskirtinio talento poeto, originalaus literatūros kritiko, puikaus vertėjo Alfonso Nykos-Niliūno.
 
Jūsų Ekscelencija, esu sukrėsta žinios apie tragišką išpuolį prieš laikraščio redakciją Paryžiuje, atėmusį daugiau nei dešimt nekaltų žmonių gyvybių ir palikusį daugybę sužeistųjų. Griežtai smerkiame šį brutalų ir nepateisinamą aktą.
 
Lietuva neteko vieno reikšmingiausių ir žymiausių XX amžiaus literatūros mokslininkų, ilgamečio Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto profesoriaus Juozapo Girdzijausko. Tai buvo ypatingo darbštumo asmenybė, atsidavusi ne tik savam pašaukimui, bet ir savam kraštui, jo kalbai, kultūrai, istorijai.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums ir visiems Indonezijos žmonėms dėl per tragišką lėktuvo katastrofą prarastų gyvybių. Šiuo visai šaliai sunkiu metu linkiu stiprybės ir ištvermės žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Indonezijos gyventojams.
 
Jūsų Ekscelencija, esu sukrėsta žinios apie žiaurų teroro išpuolį Pešavaro miesto mokykloje, pareikalavusį daugybės vaikų ir jų mokytojų gyvybių. Šis tragiškas įvykis - didžiulis skausmas artimųjų netekusiems žmonėms ir sukrėtimas visai šaliai.
 
Jūsų Didenybe, prašau priimti mano nuoširdžią užuojautą dėl Jos Karališkosios Prakilnybės mylimos Karalienės Fabiolos netekties. Šią sunkią akimirką Jums, Karališkai šeimai bei visiems Belgijos žmonėms linkiu visokeriopos stiprybės. Reiškiu Jums, Jūsų Didenybe, savo pagarbą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 17 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 80410127

Šiandien apsilankė: 6088

Dabar naršo: 165

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.