EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Netekome buvusio Seimo nario, akademiko profesoriaus Juro Požėlos. Žmogaus, atsidavusio tiesai ir Lietuvai. Pedagogo ir tyrėjo, kurį mylėjo studentai ir kolegos. Lietuvos istorijoje išliks profesoriaus indėlis stiprinant mokslo ir verslo ryšius bei siekiant, kad būtų pasmerktas Molotovo-Ribentropo paktas.
 
Lietuva neteko Nepriklausomybės Akto signataro, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo nario, disidento Liudviko Simučio. Visą savo gyvenimą paskyręs Lietuvai ir jos laisvei, aktyviai dalyvavęs Laisvės kovos sąjūdyje, L. Simutis buvo Lietuvai ir tautai atsidavusio žmogaus pavyzdys.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos vardu leiskite išreikšti nuoširdžią užuojautą Jūsų šaliai dėl daug žmonių gyvybių nusinešusios nuošliaužos. Ši nelaimė - didžiulis skausmas žuvusiųjų artimiesiems. Nuoširdžiai tikiuosi, kad besitęsianti per šią nelaimę dingusių žmonių paieška bus sėkminga ir padės išgelbėti kuo daugiau gyvybių.
 
Jūsų Ekscelencija, esu nuoširdžiai nuliūdinta žinios apie Zambijos Respublikos Prezidento Michaelio Satos netektį. Leiskite savo ir visos Lietuvos vardu išreikšti užuojautą Jums, Prezidento Michaelio Satos šeimai ir artimiesiems bei visiems Zambijos žmonėms.
 
Lietuva neteko vieno didžiausių savo rašytojų - daugybės knygų autoriaus, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Romualdo Granausko. Tai buvo išskirtinio talento prozininkas, sukūręs savitą rašymo stilių ir visada likęs ištikimas vienai temai - mažojo žmogaus likimui keičiantis laikui, jo pastangoms išsaugoti tai, kas tikra ir gyva.
 
Lietuva neteko sąžiningos ir atsakingos teisėjos Dalios Buziliauskienės. Tai buvo žmogus, mokėjęs būti pavyzdžiu kitiems ir troškęs, kad mes visi gyventumėme saugesnėje ir teisingesnėje valstybėje.
 
Lietuva neteko vienos savičiausių ir reikšmingiausių pastarojo laiko rašytojų - Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės prozininkės Bitės Vilimaitės. Savo knygose liudydama ir analizuodama sudėtingą žmogaus tikrovę, labai paprastai mokėdama pasakyti apie nepaprastus dalykus, B. Vilimaitė sukūrė savitą rašymo stilių, buvo vertinama literatūros kritikų ir mylima skaitytojų.
 
Netekome ilgamečio Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriaus, ilgamečio Dainų švenčių vyriausiojo dirigento ir meno vadovo Antano Jozėno. Tai buvo kūrybinga ir darbšti asmenybė, padariusi reikšmingą įtaką Lietuvos chorinės muzikos kultūrai ir išugdžiusi būrį mokinių - šiandien žinomų dirigentų.
 
Jūsų Imperatoriškoji Didenybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite išreikšti nuoširdžią užuojautą Jūsų šaliai dėl dešimtis žmonių gyvybių nusinešusio ugnikalnio išsiveržimo. Šios nelaimės akivaizdoje noriu išreikšti Lietuvos žmonių paramą ir solidarumą bei palinkėti stiprybės ir susitelkimo Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Japonijos gyventojams.
 
Netekome iškilaus Lietuvos gamtos mokslo veikėjo, ugdytojo ir gamtos mylėtojo profesoriaus Ričardo Kazlausko. Profesorius mūsų atmintyje išliks kaip žmonių gamtininkas, kuris gamtos paslaptis atskleisdavo visiems suprantama kalba.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 17 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 79374350

Šiandien apsilankė: 6089

Dabar naršo: 139

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.