EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Prašau priimkite mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl tropinės audros Washi sukeltos katastrofos, nusinešusios šimtus nekaltų gyvybių ir be pastogės palikusios tūkstančius žmonių. 
 
Netekome istorinės asmenybės – disidento, dramaturgo, Prezidento, didvyrio, prisidėjusio prie komunizmo žlugimo, ne tik Čekijoje, bet ir visoje Europoje - Vaclavo Havelo. Iš visos širdies reiškiu užuojautą dėl Prezidento Vaclavo Havelo netekties.
 
Šių metų lapkričio 12 d. po ligos mirė žymus visuomenės veikėjas, mokslininkas, politikas Juozapas Algirdas Katkus. Visas J.A.Katkaus gyvenimas – tai vientisas ir nuoseklus meilės Tėvynei liudijimas.
 

Lietuva neteko talentingos scenografės, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, subtilios ir novatoriškos kūrėjos Jūratės Paulėkaitės. Reiškiu gilią užuojautą šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visai teatro bendruomenei.

 
Tai didelė netektis ne tik mokslui, bet ir visai mūsų šaliai. Neeiliniu matematiko talentu apdovanotas J.Kubilius pasižymėjo išskirtiniu darbštumu. Jis svariai prisidėjo prie tikimybinės skaičių teorijos plėtros ir Lietuvos matematikos mokslo pasiekimus išgarsino visame pasaulyje.
 
Savo ir visų Lietuvos gyventojų vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl Jūsų šalį nusiaubusio žemės drebėjimo. Šią sunkią akimirką linkiu stiprybės, ištvermės ir susitelkimo Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Turkijos žmonėms.
 
Lietuva neteko iškilios asmenybės. Sulaukęs 73 metų, mirė ilgametis Lietuvos pramonininkų konfederacijos pirmininkas ir įkūrėjas, koncerno „Achemos grupė“ vadovas, Kovo 11 – osios akto signataras, verslininkas, mokslininkas, politikas, visuomenės veikėjas, mecenatas Bronislovas Lubys.
 
Netekome Seimo nario, socialdemokrato Juozo Palionio. Pareigingo, darbštaus, visuomeniško politiko, kurio konstruktyvų darbą ir užtarnautą rinkėjų pasitikėjimą liudijo trečioji kadencija Seime, vadovavimas Seimo komitetams, atsakingos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo pareigos.
 
Eidamas 102-uosius metus mus paliko žymus lietuvių etninės kultūros puoselėtojas Jonas Balys. Iškilaus Lietuvos tarpukario etnologo veikla skirta lietuvių tautosakos, etnologinės medžiagos rinkimui, Tautosakos archyvo steigimui Kaune buvo labai svarbi jaunai Lietuvos valstybei, vertinga išsaugant Lietuvos tautosaką.
 
Esu giliai sukrėsta, sužinojusi apie daugybę žmonių gyvybių nusinešusį teroro proveržį Norvegijoje. Savo ir Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums, aukų artimiesiems ir visai norvegų tautai. Šią sunkią Jūsų šaliai valandą Norvegijos žmonėms linkiu stiprybės ir susitelkimo.

 
Atgal| 1 2 3 ... 9 10 11 12 13 ... 15 16 17 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77766355

Šiandien apsilankė: 6183

Dabar naršo: 286

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.