EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Eidamas 94 - uosius metus, mus paliko  žymus dailininkas ir kolekcininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos garbės narys, Lietuvos Dailės akademijos garbės daktaras, profesorius Kazys Varnelis.

 
Iš visos širdies reiškiu užuojautą dėl Jūsų vyro ir visos Argentinos vedlio Nestoro Kirchnerio netekties. Žinia apie Prezidento mirtį labai nuliūdino mane ir visus Lietuvos žmones. Argentina neteko puikaus žmogaus ir iškilaus politiko.
 
Leiskite išreikšti gilią ir nuoširdžią užuojautą Jums ir visiems Indonezijos gyventojams dėl cunamio ir ugnikalnio nusineštų gyvybių ir Jūsų šaliai padarytos žalos. Noriu išreikšti visų Lietuvos žmonių paramą ir solidarumą nukentėjusiesiems ir žuvusiųjų artimiesiems. Siautėjanti stichija ir katastrofiški jos padariniai sukrėtė mus visus.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu noriu pareikšti nuoširdžią užuojautą dėl keturiasdešimties Ukrainos piliečių žūties tragiško įvykio metu Dniepropetrovsko regione. Prašau perduoti mano užuojautą žuvusiųjų artimiesiems, linkiu jiems stiprybės ir reiškiu Jums savo gilią pagarbą.
 
Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu noriu pareikšti nuoširdžią užuojautą dėl keturių Gruzijos karių žūties Afganistano Helmando provincijoje. Gruzijos pasiryžimas prisiimti atsakomybę ir prisidėti prie Afganistano saugumo ir stabilumo įtvirtinimo yra itin reikšmingas indėlis į tarptautinės bendruomenės pastangas atkuriant šią šalį. Kartu tai ir Gruzijos atsidavimo bendroms taikos ir humaniškumo vertybėms įrodymas, aukštai vertinamas NATO ir visose šalyse narėse.
 
Mano ir visų Lietuvos žmonių vardu priimkite giliausią užuojautą dėl Prezidento Francesco Cossiga mirties. Prezidento Francesco Cossiga vadovavimo metu buvo atkurti Lietuvos ir Italijos diplomatiniai santykiai, todėl jo netektis yra labai skaudi ir mano šaliai.
 
Esu giliai sukrėsta žinios apie milžinišką gamtos katastrofą Kinijos Gansu provincijoje, nusinešusią daugiau nei tūkstantį nekaltų gyvybių. Savo ir visų Lietuvos gyventojų vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visai kinų tautai. Šią sunkią akimirką linkiu stiprybės ir ištvermės ir reiškiu Jums savo gilią pagarbą.
 
Mane ir visus Lietuvos žmones labai nuliūdino žinia apie Prezidento Guido de Marco mirtį. Noriu išreikšti gilią užuojautą Prezidento šeimai, artimiesiems ir visiems Maltos gyventojams.
 
Netekome Lietuvos Seimo nario Algio Rimo. 1940 m. Baukų kaime, Radviliškio rajone gimęs parlamentaras, inžinieriaus mechaniko specialybę įgijęs Lietuvos Žemės ūkio akademijoje, vėliau savo darbinę ir politinę veiklą susiejo su Marijampolės krašto ir visos Lietuvos ateities kūrimu.
 

Lietuva neteko puikaus, išmintingo žmogaus ir mokslininko, kuriam brangiausias dalykas buvo kalba. Profesoriaus darbai ir tyrinėjimai neabejotinai įeis į lietuvių kalbos mokslo, baltistikos, lyginamųjų baltų kalbų, dialektologijos istoriją. A. Rosinas lietuvių ir užsienio mokslo leidiniuose paskelbė daugybę straipsnių istorinės ir lyginamosios gramatikos klausimais, rūpinosi kalbos kultūra, sukauptomis žiniomis nuoširdžiai dalijosi su jaunaisiais kalbininkais.

 
Informacija atnaujinta: 2015-01-27 08:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių apdovanojimų ceremonijoje „Gazelė 2014“
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 77766251

Šiandien apsilankė: 6079

Dabar naršo: 261

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.